Dax J zapowiada swój drugi album - POSŁUCHAJ

Announcements
18 Jan 2018 15:33

Tags: dax j

 
Dax J zapowiada swój drugi album - POSŁUCHAJ

Dax J, który w najbliższy weekend przybywa do Polski na dwa występy, właśnie zapowiedział swój drugi w karierze album. Jednego z nowych utworów możemy posłuchać już teraz.

Od czasu debiutanckiej płyty "Shades Of Black" z 2015 roku, Dax J stał się jednym z najważniejszych przedstawicieli surowego i energicznego techno. Jego druga płyta zapowiadana jest jako najbardziej eklektyczne dzieło w karierze, bo inspirowane koncepcją "moralności publicznej" i odwołujące się do IDM, EBM, acid, a nawet jungle i drum'n'bass.

Nadchodzący album Dax J-a nosi tytuł "Offending Public Morality" i ukaże się 6 kwietnia nakładem jego własnej wytwórni Monnom Black. Otwierającego płytę utworu "Babylon Brutality" możemy posłuchać już teraz.


Przypominamy, że Dax J w najbliższy weekend przyjedzie do Polski i zagra w piątek w Smolnej w Warszawie, a w sobotę w Sfinksie w Sopocie.***

Dax J - Offending Public Morality [Monnom Black]

Data wydania: 6.04.2018


Tracklista:

01. Babylon Brutality
02. The Art Of Murder
03. Looking For Tina
04. 1001 Amen Nights
05. Waves Of Isolation feat. Zanias
06. Reclaim Our Lost Honor
07. Unrepentacostal
08. Feed The Pigeons
09. Offending Public Morality
10. It's A Trap
11. Mustapha Mond
12. Kerb Crawling
13. Acid Ascention
14. Death Is Imminent

Related

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.