Jennifer Cardini zagra w Poznaniu

Events
12 Feb 2018 11:43

Tags: jennifer cardini tama dapper

 
Jennifer Cardini zagra w Poznaniu

Francuska didżejka, producentka i szefowa wytwórni Correspondant w marcu wystąpi w Poznaniu jako gość specjalny imprezy urodzinowej projektu Dapper.

Jennifer Cardini doskonale znają bywalcy słynnych europejskich klubów, jak paryski Rex, berliński Panorama Bar czy londyński Fabric. Jej produkcje pojawiały się w katalogach wytwórni Crosstown Rebels, Dirt Crew Recordings, Mobilee czy Correspondant, którą sama prowadzi. Jeśli już mowa o Correspondant to warto wspomnieć, że nagrywają dla niej m.in. Vitalic, The Hacker, Red Axes i Patrice Baumel, co świadczy też o renomie samej Cardini jako wydawcy.


Po kilku latach nieobecności w polskich klubach, Jennifer Cardini odwiedzi Poznań i tamtejszy klub Tama. Artystka będzie gościem specjalnym imprezy z okazji 6. urodzin projektu Dapper, która odbędzie się 9 marca. Bilety są do nabycia na Biletomat.pl.

Related

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.