Kolejna darmowa kompilacja od Creme Organization - POBIERZ

news
15 Maj 2015 13:02

Tagi: creme organization free download

 
Kolejna darmowa kompilacja od Creme Organization - POBIERZ

Wytwórnia Creme Organization w ramach obchodów 15-lecia działalności udostępniła drugą darmową kompilacją, zatytułowaną "Crack Babies Stole My Creme Shirt".

Holenderska wytwórnia Creme Organization w tym roku obchodzi 15-lecie działalności. Z tej okazji w styczniu na profilu Bandcamp labela pojawiła się darmowa kompilacja, zatytułowana "There Is No Authority But Yourself", na której znalazło się 15 tracków od artystów związanych z Creme Organization, m.in. Neville Watsona, BNJMN, DJ Hausa i Legowelta. Pisaliśmy o niej tutaj.


DJ TLR, szef wytwórni Creme Organization

Jak się okazuje, "There Is No Authority But Yourself" to nie jedyna niespodzianka dla fanów wytwórni z okazji jubileuszu, bo na Bandcampie Creme Organization właśnie wylądowała kolejna kompilacja - "Crack Babies Stole My Creme Shirt" z nową porcją darmowej muzyki od m.in. Marco Bernardi, DJ OverdoseDelta Funktionen i Willie Burnsa.


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.