Muzyka
 

Coals: polska trasa z nową płytą BILETY

wydarzenie
12 Wrze 2017 16:10

Tagi: coals

 
Coals: polska trasa z nową płytą BILETY

W dziewięciu polskich miastach usłyszymy materiał z Tamagotchi LP. Będzie to jedyna okazja do usłyszenia zespołu w tym roku na żywo w naszym kraju.

Coals to młody duet ze Śląska, w którego skład wchodzą Katarzyna Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski. Po zaledwie pół roku istnienia grupa została zaproszona na OFF Festival, mieli tez okazję pokazać się na zagranicznych imprezach, takich jak Positivus Festival, Reeperbahn Festival, LOFTAS, Tune In Tel Aviv, BUSH Budapest czy MENT Ljubljana. Ta jesień jest dla zespołu niezwykle ważna, 13 października ukaże się ich debiutancki album pt. „Tamagotchi”.


Tamagotchi LP to album bardzo współczesny, choć na wskroś przesiąknięty nostalgią. Inspiracje folkiem i klipami z MTV, łączą się tu z najbardziej aktualnymi odmianami hip-hopu. Na cykających hi-hatami, zbasowanych instrumentalach Łukasza Rozmysłowskiego, Katarzyna Kowalczyk płynnie przechodzi od elfich wokaliz do nieśmiałych rapsów. Efektem jest emocjonalnie zdystansowana, introwertyczna muzyka dla wszystkich, dla których najlepsza impreza oznacza wieczór w domu z YouTubem, a najlepszy rave to ten w ich głowie - czytamy w zapowiedzi.

Coals ruszą w trasę z nowym materiałem. Po tournée, które obejmie naszych zachodnich sąsiadów, Austrię, Czechy i Słowację, w listopadzie i w grudniu Coals zagrają w dziewięciu miastach w Polsce. Sprawdźcie pełną listę koncertów poniżej, bilety na wybrane wydarzenia są dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Coals - Tamagotchi Tour


10.11 / Łódź / Pop'n'Art
11.11 / Sopot / Sfinks700
17.11 / Lublin / Dom Kultury
18.11 / Katowice / Fabryka Porcelany
19.11 / Kraków / Zet Pe Te (+ Lor)
30.11 / Toruń / NRD
1.12 / Poznań / Scena Na Piętrze
2.12 / TBA
3.12. / Warszawa / Niebo (Distorted Club)

ZAMÓW BILETY

fot. Maciej Gapiński
Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.