Claptone wystąpi w Poznaniu!

news
29 List 2018 15:09

Tagi: claptone próżność

 
Claptone wystąpi w Poznaniu!

Zamaskowany artysta będzie gościem imprezy z cyklu "Blask" w poznańskim klubie Próżność. Bilety już wkrótce na Biletomat.pl!

Claptone to pochodzący z Berlina DJ i producent, kojarzony z występów w złotej masce i numerów takich jak "Cream" czy "No Eyes". Nie wiadomo o nim zbyt wiele, od początku kariery ukrywa swoją tożsamość. Pojawił się na scenie w 2012 roku, a rok 2015 przyniósł jego długogrający debiut - krążek "Charmer". W tym roku artysta wydał niezwykle ciepło przyjęty album "Fantast" oraz uplasował się na drugiej pozycji w alternatywnym notowaniu TOP 100 Djs DJ MAG i Beatport.


Jeśli interesuje was bardziej ta tajemnicza postać, to kilka lat temu przeprowadziliśmy z Claptone ciekawą rozmowę m.in. o dzisiejszym znaczeniu gatunków muzycznych czy masek na scenie. Wywiad możecie znaleźć tutaj.

Artysta już 21 grudnia wystąpi w poznańskim klubie Próżność. Bilety na to wydarzenie będą dostępne na stronie Biletomat.pl już w poniedziałek.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.