Znamy gwiazdę kolejnego Circus Inferno!

news
21 Sty 2019 15:30

Tagi: circus inferno

 
Znamy gwiazdę kolejnego Circus Inferno!

Kultowy cykl na stałe powrócił do Poznania. Na kolejnej edycji wystąpi legenda wytwórni M_nus!

W listopadzie ubiegłego roku z wielkim sukcesem poznański klub SQ wskrzesił swój kultowy cykl imprez "Circus Inferno". Kiedyś odbywał się on w Starej Rzeźni i zasłynął rozmachem swojej produkcji. Imponujące pokazy wizualne oraz ciekawi artyści (m.in. Mano Le Tough, Scuba, Michael Mayer) były przepisem na sukces. "Circus" zadomowił się w Starym Dworcu Kolejowym w Poznaniu, a powrotowi przewodził Andre Galluzzi. Dziś poznaliśmy szczegóły następnej edycji.
Już 16 lutego podczas Circus Inferno wystąpi MAGDA. Urodziła się w Polsce, wychowała w Detroit, a jej kariera rozkwitła w wytwórni M_nus założonej przez samego Richiego Hawtina. W 2006 roku otworzyła wraz z Troyem Piercem i Markiem Houle własny label - Items&Things i dziś jest jedną z najbardziej znaczących postaci na międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej.


fot. okakontem

Na scenie wspomoże ją francuz Kosme oraz lokalni herosi - Audiorotax i Jakub Przewoźny.


fot. okakontem

Ich magiczne muzyczne sety, w oprawie wyjątkowej scenografii, wizuali Wju i diabolicznych tancerzy w strojach Marii Kompf spowodują wyzwolenie od dnia codziennego, a oczyszczająca moc Circus Inferno po raz kolejny odda hołd imprezowemu spełnieniu - zapowiadają organizatorzy.


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.