Muzyka
 

Co robią Daft Punk, kiedy nie tworzą jako Daft Punk? POSŁUCHAJ

news
12 Wrze 2017 11:39

Tagi: daft punk

 
Co robią Daft Punk, kiedy nie tworzą jako Daft Punk? POSŁUCHAJ

Tworzą dla innych artystów! Słuchamy utworu Charlotte Gainsbourg, wyprodukowanego przez połowę duetu, Guya-Manuela de Homem-Christo.

Daft Punk w ostatnich latach nie mają ciśnienia na wydawanie nowej muzyki, ani występy na żywo, choć zapotrzebowanie na nie jest ogromne i mogliby na koncertach sporo zarobić. Widocznie nie interesuje ich taka ścieżka kariery, więc dają pole do popisu naśladowcom, którzy rekonstruują stroje robotów i oprawy koncertów (w tym słynną piramidę z trasy Alive 2007).

Po wydaniu "Random Access Memories" w 2013 roku pojawili się gościnnie na płytach Pharrella Williamsa i The Weeknd i to tyle. Czym zajmują się więc Thomas Bangalter i Guy-Manuel de Homem-Christo, kiedy nie pracują nad nową muzyką Daft Punk? Tworzą, ale nie dla siebie.

W 2015 roku Guy-Manuel współtworzył ścieżkę dźwiękową do francuskiego filmu "Gates Of The Sun", niedawno Daft Punk przyznali się do wyprodukowania utworu "Overnight" formacji Parcels, a ostatnio Guy-Manuel pomagał Charlotte Gainsbourg przy jej singlu "Rest". W linii basowej wyraźnie słychać charakterystyczne brzmienie Daft Punk. Posłuchajcie:
Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.