Catnapp, odkrycie Moderat już jutro w Poznaniu! BILETY

news
05 Gru 2018 11:17

 

 
Catnapp, odkrycie Moderat już jutro w Poznaniu! BILETY

Miks r’n’b, rapu i elektroniki... nie przegap występu wschodzącej gwiazdy nowoczesnego popu w poznańskim klubie Próżność!

Catnapp, czyli Amparo Battaglia od lat mieszka i tworzy w Berlinie. Wpływ tamtejszej sceny muzycznej oraz inspiracja takimi artystami jak Moderat, Aphex Twin czy Beyonce, sprawiły, że tworzony przez nią miks r’n’b, rapu i elektroniki zyskał wyjątkowo oryginalną formę. Talent producencki Catnapp szybko dostrzegł zespół Moderat. Należąca do członków zespołu wytwórnia Monkeytown podpisała z artystką kontrakt płytowy, dzięki któremu o Amparo zrobiło się głośno w świecie elektroniki.


W zeszłym tygodniu zagrała w legendarnym berlińskim Berghain, a barceloński Sonar, jeden z najbardziej uznanych festiwali świata dodał ją do swojego lineupu. Koncert w Próżności będzie pierwszym występem Catnapp w Polsce, i zarazem jedyną szansą, aby jej żywiołowy set i sceniczną charyzmę obejrzeć na żywo, zanim artystka wyruszy w przyszły roku na wspólną trasę z MODESELEKTOR, a jej status wschodzącej gwiazdy nowoczesnego popu zostanie potwierdzony przez europejską publiczność!


Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.