Deetron na 15. odsłonie Canalia Night - BILETY!

wydarzenie
30 Paź 2012 14:21

Tagi: canalia canalia night deetron pierwsze miejsce

 
Deetron na 15. odsłonie Canalia Night - BILETY!

Na ostatniej w tym roku odsłonie cyklu imprez Canalia Night wystąpi znany szwajcarski dj i producent - Deetron!

Pod pseudonimem Deetron ukrywa się pochodzący ze Szwajcarii Sam Geiser. Artysta działa na scenie muzyki elektronicznej już od niespełna 20 lat. Mając na swoim koncie wiele znakomitych wydawnictw dla takich wytwórni jak: Music Man Records, Phont Music, Circus Company czy też Rejected Music, Deetrona bez wątpienia umieścić można w czołówce najbardziej utalentowanych producentów.

Nie można także nie wspomnieć o długiej liście remixów, które Szwajcar dokonał m.in. dla takich gwiazd jak: MotorcitysoulDanny HowellsPaul WoolfordMartin Eyerer czy Monika Kruse.

Okazja by usłyszeć Deetrona na żywo nadarzy się już 17 listopada. Sam Geiser zagra w Szczecinie w klubie Pierwsze Miejsce na kolejnej odłonie Canalia Night! Wsparcie muzyczne zapewnią: Daniel Zachodni, Brat Beat, Luck Mall, Kai Hanstett, Daniel Stetting oraz Mario Kotta.

Bilety na to wydarzenie z tańszej puli możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl tylko do końca października. Później cena idzie w górę!


Miejsce: Pierwsze Miejsce - Szczecin


Deetron - Live @ WMC 2012, Viva Music Pool Party, Shelborne South Beach, Miami - 23-03-2012 by MedellinStyle.com Music Latest tracks by deetron

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.