Carl Cox ponownie mentorem BURN Residency 2017

news
28 Lip 2017 13:28

Tagi: burn residency carl cox

 
Carl Cox ponownie mentorem BURN Residency 2017

BURN Residency kontynuuje współpracę z Carlem Coxem, aby odkryć kolejnych utalentowanych DJ-ów na progu międzynarodowej kariery.

Już od czterech lat BURN Energy Drink współpracuje z Carlem Coxem, weteranem sceny klubowej, jako ambasadorem uznanego programu BURN Residency, który ma na celu odkryć nowe wschodzące talenty.

Mając wcześniej okazję spotkać się z czwórką ambitnych finalistów na festiwalu Kappa FuturFestival na początku lipca, Carl będzie uczestniczyć w programie doradzając i opiniując dalsze zmagania zawodników wraz z pozostałymi ambasadorami BURN’a, w tym Luciano i Sethem Troxlerem.


Legenda muzyki house i techno przeprowadzi pozostałych 16 finalistów przez następne etapy konkursu, które będą wiązały się z wieloma zadaniami w czasie weekendowego zjazdu na Ibizie zaplanowanego na koniec sierpnia.

Konkurs jest wymagającym wzywaniem dla finalistów walczących o 100 000 euro zainwestowanych w rozwój kariery oraz miejsce w rodzinie BURN’a obok międzynarodowych sław.

Najnowsze informacje na temat programu BURN Residency można uzyskać na oficjalnej stronie: www.BURN.com

Źródło: materiały prasowe

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.