Poznań bogatszy w letnie miejscówki

lifestyle
03 Lip 2015 09:30

Tagi: brzeg wschodni tama

 
Poznań bogatszy w letnie miejscówki

Pogoda w końcu sprzyja imprezom na świeżym powietrzu, dlatego jeśli jesteście w ten weekend w Poznaniu, mamy dla Was kolejne propozycje na spędzenie wieczorów.

Wyczekiwane z utęsknieniem lato w pełni, więc nic dziwnego, że kluby zaczynają świecić pustkami, a letnie miejscówki pod chmurką i z dobrą muzyką przeżywają prawdziwe oblężenie. W tym sezonie Poznań doczekał się dwóch nowych miejsc, które warto odwiedzić, a doskonała ku temu okazja nadarzy się już w ten weekend.

Działający od kilku tygodni Brzeg Wschodni nad Wartą (na zdjęciu głównym) w piątek zaprasza na imprezę pod szyldem Dapper, na której zagrają m.in. Kuba Sojka live, Marcin Czubala i Ejmi. W sobotę stery Brzegu przejmie ekipy The Very Polish Cut Outs i klubu WOSK.Ray Kajioka zagra na otwarciu Tamy

Również w sobotę wystartuje Tama przy ulicy Garbary 128, której twórcy stawiają na berliński styl. Na imprezie openingowej wystąpią m.in. goście z Berlina - Ray Kajioka, Projekt Gestalten i DE vs Troit oraz Jacek Sienkiewicz. Plan kolejnych wydarzeń znajdziecie poniżej.Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.