Boris Brejcha przyjedzie do Polski - BILETY

wydarzenie
17 Sty 2018 14:05

Tagi: boris brejcha

 
Boris Brejcha przyjedzie do Polski - BILETY

Pojawiał się na listach artystów, których chętnie widzielibyście na polskich festiwalach, tymczasem w kwietniu przyjdzie zagrać koncert!

Boris Brejcha zadebiutował w 2006 roku wydawnictwem dla berlińskiej wytwórni Autist Records. Od tamtej pory, po wielu podróżach, trzech pełnowymiarowych albumach i kolejnych singlach, zyskał ogromną liczbę fanów na całym świecie, którzy pokochali reprezentowany przez niego styl określany jako "High-Tech Minimal". Po 7 latach współpracy z wytwórnią Harthouse, artysta założył swój własny label o nazwie Fckng Serious, w którym wraz ze swoimi przyjaciółmi, Ann Clue oraz Denizem Bul, wydają muzykę według własnych pomysłów.


Na początku 2016 roku Boris wydał swoją piątą płytę, zatytułowaną "22", stanowiącą kwintesencję jego stylu. W tym samym roku artysta rozpoczął cykl występów "Boris Brejcha Showcase", który dzięki połączeniu muzyki i wizualizacji, stał się niezwykłym doświadczeniem.

Boris Brejcha wystąpi 13 kwietnia w klubie Progresja w Warszawie. Bilety już w sprzedaży!


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.