Muzyka
 

Red Bull Music Academy - następna edycja w Berlinie!

news
19 Czerw 2017 12:30

 

 
Red Bull Music Academy - następna edycja w Berlinie!

Kultowa RBMA swoje 20-lecie będzie obchodzić w mieście, w którym rozpoczęła działalność. Ruszyły zgłoszenia!

Red Bull Music Academy prowadzi swoją misję już od 1998 roku. Akademia każdą edycję przenosi do innego zakątka świata, konfrontując ze sobą topowych artystów z zdolnymi, młodymi muzykami wyłonionymi ze zgłoszeń. Biorą oni udział w kameralnych sesjach wykładowych oraz wspólnie tworzą muzykę w najnowocześniejszych studiach nagraniowych.

W poprzednich latach mentorami RBMA byli m.in. Bob Moog, Brian Eno, Erykah Badu, Richie Hawtin czy Moodymann, a na liście absolwentów, którym udało się osiągnąć międzynarodowy sukces znajdziemy takie nazwiska jak Flying Lotus, Hudson Mohawke, Nina Kraviz czy Jamie Woon.


Edycja 2018 odbędzie się od 8 września do 12 października w Berlinie. Berlin to miasto, w którym akademia rozpoczęła swoją historię. 15 czerwca otwarto fazę zgłoszeń, która potrwa do 4 września. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Red Bull Music Academy udostępniło do pobrania także kompilację, składającą się z 50 kawałków powstałych podczas tegorocznej edycji w Montrealu, przy udziale takich artystów jak m.in. Mathew Jonson, Thundercat czy Matias Aguayo.


Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.