Muzyka
 

Berghain Residents Night in Poznan

Events
18 Sep 2012 11:03

Tags: berghain marcel fengler nd baumecker

 
Berghain Residents Night w Poznaniu - BILETY!

Marcel Fengler and nd_baumecker will take over Poznan's Old Slaughterhouse for a whole night of proper electronic music. It's this Saturday so don't miss it!

Berghain to jeden z najsłynniejszych a zarazem najlepszych klubów uznany nie tylko w Niemczech ale i na świecie. Swą siedzibę ma w Berlinie, miejscu które jak Mekka przyciąga zarówno fanów jak i producentów muzyki elektronicznej. Klub jest ściśle połączony z jedną z ważniejszych wytwórni techno ostatnich lat – Ostgut Ton.

22 września w poznańskiej Starej Rzeźni odbędzie się huczna impreza z okazji 3. urodzin projektu International Day Off. Specjalnie z tej okazji zaproszono dwóch ambasadorów, rezydentów Berghain i producentów cenionego Ostgut Ton - Marcela Fenglera & nd_baumeckera.


Marcel Fengler jest jednym z pierwszych rezydentów berlińskiego klubu Berghain. Jego sety są bardzo charakterystyczne i dynamiczne, będące połączeniem różnych styli muzycznych, od ambientu i elektroniki, aż po electro oraz techno.

Również sety nd_baumeckera charakteryzuje stylistyczna różnorodność. Artysta nigdy nie ogranicza się do jednego gatunku, jak sam podkreśla jest zawsze otwarty na wszystko, co znajduje się pomiędzy brutalnością, a czułością, a parkiet to dla niego pole do eksperymentów.

Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!
Podcast 6-2011 PREMIX by nd_baumecker

Related

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Latest news

show more

Hot News

from the last 30 days

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.