Muzyka
 
Advertisement

Berghain Residents Night in Poznan

Events
18 Sep 2012 11:03

Tags: berghain marcel fengler nd baumecker

 
Berghain Residents Night w Poznaniu - BILETY!

Marcel Fengler and nd_baumecker will take over Poznan's Old Slaughterhouse for a whole night of proper electronic music. It's this Saturday so don't miss it!

Berghain to jeden z najsłynniejszych a zarazem najlepszych klubów uznany nie tylko w Niemczech ale i na świecie. Swą siedzibę ma w Berlinie, miejscu które jak Mekka przyciąga zarówno fanów jak i producentów muzyki elektronicznej. Klub jest ściśle połączony z jedną z ważniejszych wytwórni techno ostatnich lat – Ostgut Ton.

22 września w poznańskiej Starej Rzeźni odbędzie się huczna impreza z okazji 3. urodzin projektu International Day Off. Specjalnie z tej okazji zaproszono dwóch ambasadorów, rezydentów Berghain i producentów cenionego Ostgut Ton - Marcela Fenglera & nd_baumeckera.


Marcel Fengler jest jednym z pierwszych rezydentów berlińskiego klubu Berghain. Jego sety są bardzo charakterystyczne i dynamiczne, będące połączeniem różnych styli muzycznych, od ambientu i elektroniki, aż po electro oraz techno.

Również sety nd_baumeckera charakteryzuje stylistyczna różnorodność. Artysta nigdy nie ogranicza się do jednego gatunku, jak sam podkreśla jest zawsze otwarty na wszystko, co znajduje się pomiędzy brutalnością, a czułością, a parkiet to dla niego pole do eksperymentów.

Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!
Podcast 6-2011 PREMIX by nd_baumecker

Related

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Latest news

show more

Hot News

from the last 30 days

Audioriver Festival 2015 Opener Festival 2015 Tatarak Festival 2015 Tauron Nowa Muzyka Festiwal 2015 Katowice Temat Rzeka Warszawa 2015 Wooded Festival 2015 Zatoka Sztuki 2015 Sopot Trojmiasto

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.