Muzyka
 

Spotify chce zatrudnić Baracka Obamę

news
10 Sty 2017 11:00

Tagi: barack obama spotify

 
Spotify chce zatrudnić Baracka Obamę

Aktualny prezydent USA już wkrótce będzie miał sporo wolnego czasu. Spotify znalazł na to rozwiązanie.

W ubiegłym tygodniu prezydent Obama, który już wkrótce zostanie bez pracy, zaprosił do Białego Domu wszystkich swoich ambasadorów. Podczas spotkania podobno zażartował, mówiąc: wciąż czekam na pracę w Spotify, bo wiem, że wszyscy kochaliście moje playlisty.

Chodzi o playlisty, które Barack układał dla Spotify w poprzednich latach. Można było na nich znaleźć muzykę od takich artystów jak m.in. Jay Z i Pharrel, Manu Chao, Prince, Bob Marley, Mos Def czy Florence + The Machine. Na reakcje serwisu streamingowego nie trzeba było długo czekać.

Od wczoraj na stronie Spotify można aplikować na stanowisko "Prezydenta Playlist", o czym poinformował na Twitterze CEO firmy, Daniel Ek, kierując wpis do Prezydenta Obamy. Jakie trzeba spełniać warunki? M.in. minimum osiem lat prowadzenia cenionego narodu czy doświadczenie w układaniu playlist na poziomie federalnym. Nagroda Nobla w życiorysie jest również mile widziana.

Jeśli spełniasz powyższe warunki i chciałbyś zmierzyć się z prezydentem Obamą podczas aplikacji, pełne ogłoszenie możesz sprawdzić tutaj.

Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.