Muzyka
 

Audioriver nakręciło film o warszawskim clubbingu

news
26 Czerw 2017 09:00

Tagi: audioriver

 
Audioriver nakręciło film o warszawskim clubbingu

Przed wami pierwszy odcinek drugiego sezonu serii Technikum Taneczne - Audioriver i Brun Energy będą opowiadać o polskich miastach i ich scenach.

Technikum Taneczne to filmy produkowane przez festiwal Audioriver i markę Burn Energy. W ubiegłym roku przybliżyli nam takie terminy i zagadnienia jak "warm up", "rave" czy "groove", a w tym przedstawią klubową historię wybranych polskich miast. Pierwszy film, jak można było się spodziewać, jest o stolicy. O naszej największej scenie w kraju, opowiadają m.in. Leon, Simba, Essence, Maciej Korczak ze Smolnej, przedstawiciele klubu Luzztro czy nieistniejącej już Nowej Jerozolimy. W filmie nie brakuje także ciekawych anegdot z wczesnych lat 90. - warto zapoznać się z tymi historiami, lub jeśli je się przeżyło - przypomnieć sobie.


12. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 28-30 lipca 2017 w Płocku. Wystąpią m.in. The Belleville Three, Ben UFO, KiNK, Planetary Assault Systems live czy Robert Hood live. Więcej informacji o festiwalu i aktualny line-up znajdziecie TUTAJ.

Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.