Afterparty po Konferencji Muzycznej Audioriver w Łodzi

wydarzenie
09 Marz 2017 10:17

Tagi: audioriver festival

 
Afterparty po Konferencji Muzycznej Audioriver w Łodzi

Poznaliśmy szczegóły dotyczące oficjalnego afterparty po VII Konferencji Muzycznej Audioriver, która odbędzie się na początku kwietnia w Łodzi!

Edukacyjny projekt festiwalu Audioriver tym razem odwiedzi Łódź. W kwietniu czeka nas seria spotkań i wykładów, podczas których dowiemy się m.in., jak wygląda codzienność promotora oraz czy emigracja to dobry pomysł, gdy żyje się z muzyki. Poznamy także laureatów nagród MUNOLUDY 2016.

Dziś poznaliśmy szczegóły dotyczące oficjalnego afteparty po konferencji. 8 kwietnia w nowo otwartym klubie OHM wystąpi gwiazda wytwórni Kompakt, Patrice Bäumel, a towarzyszyć mu będą reprezentant Audioriver - Leon, bardzo pracowity DJ i producent z Warszawy - Simon Mattson oraz VONDA7, któa miała genialny miniony rok i wydała swoje utwory w wytwórniach takich gwiazd, jak Sasha czy Guy Gerber.

Do zobaczenia w Łodzi!


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.