Pierwsze wieści o Audioriver 2018

wydarzenie
30 Paź 2017 12:00

Tagi: audioriver

 
Pierwsze wieści o Audioriver 2018

Audioriver Festival od jakiegoś czasu zapowiada zmiany, które wejdą w życie wraz z edycją 2018. Dziś poznaliśmy pierwsze szczegóły.

Kolejny Audioriver Festival odbędzie się, tak jak dotychczas, w ostatni weekend lipca w Płocku, tj. 27-29.07.2018. Zaskoczeń co do terminu więc nie ma, jednak może się okazać, że edycja 2018 będzie dużo bardziej rozbudowana i obecna w całej przestrzeni miasta. Przypominamy, że organizatorzy cały czas szukają pomysłów na rozwinięcie idei Audioriver.

Audioriver słynie m.in. z tego, że nasz festiwal czuć w niemal całym Płocku – mówił organizator wydarzenia, Piotr Orlicz. Kilkadziesiąt tysięcy fanów muzyki wypełnia wszystkie restauracje, sklepy i skwery. Teraz chcielibyśmy, aby także sam festiwal mocniej wszedł w tkankę Płocka. W tej chwili jesteśmy w czterech lokalizacjach, ale czemu by nie być w czternastu? Czemu by nie zmienić jeszcze większej części miasta w radosny festiwal?

Sprzedaż biletów na Audioriver 2018 ruszy 6 listopada. Czekamy na ogłoszenie pierwszych artystów!


Zobacz też:

 

 


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.