Audioriver odwiedzi Kraków już w tę sobotę!

news
10 Kwie 2014 15:19

Tagi: audioriver konferencja

 
Audioriver odwiedzi Kraków już w tę sobotę!

Już tylko kilkadziesiąt godzin dzieli nas od czwartej edycji Konferencji Muzycznej Audioriver, która w sobotę odwiedzi Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Także tego dnia w klubie Prozak 2.0 odbędzie się oficjalne After Party z udziałem gwiazd elektroniki: połowy niemieckiego duetu Tiefschwarz oraz zespołu Kamp! w wersji DJ-skiej. Uwaga: w sprzedaży zostało ostatnie 50 biletów na Konferencję.

Wydarzenie rozpocznie się 12 kwietnia o 13:30. Chętnych na udział w Konferencji uczulamy, że zostało już zaledwie 50 biletów, a dwie poprzednie edycje zostały wyprzedane. Zachęcamy do pilnego odwiedzenia salonów Empik lub sklepu internetowego na www.audioriver.pl.

Dzień pełen atrakcji zwieńczy noc, o której można napisać dokładnie to samo. W klubie Prozak 2.0 na poziomie -2 wystąpi połowa duetu Tiefschwarz. Piętro wyżej rządzić będzie z kolei grupa Kamp!, czyli najsłynniejsi polscy przedstawicieli electro popu. Chłopaki wystąpią z DJ-setem, więc zagrają dużo dłużej niż podczas tradycyjnego koncertu.

Zapraszamy!

12.04 (sb) Konferencja Muzyczna Audioriver @ Uniwerystet Ekonomiczny w Krakowie

12.04 (sb) Afterparty po Konferencji Muzycznej Audioriver @ Prozak 2.0, Kraków


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.