Muzyka
 

Acronym wskrzesza swój label

zapowiedzi
09 Sty 2017 11:50

Tagi: acronym

 
Acronym wskrzesza swój label

Już wkrótce ukaże się EP-ka "Off The Grid" - pierwsza Acronyma w 2017 roku i pierwsza od dwóch lat na jego labelu Dimensional Exploration.

Acronym po pracowitym roku, pełnym występów (m.in. dwukrotnie na polskim Up To Date Festival) czy albumie dla Semantica Records wraca do korzeni. Dokładniej do serii EP-ek własnego labelu Dimensional Exploration. To właśnie w niej w 2012 roku debiutował, a świat poznał kolejne ucieleśnienie szwedzkiego, chłodnego i hipnotycznego techno.


Nadchodząca, pełna podwodnych brzmień EP-ka "Off The Grid" to pierwsza płyta, która ukaże się po dwóch latach ciszy w wydawnictwie Szweda. Jak sam napisał, w tym roku wraca do czegoś co wydawało mu się, że już nie żyje.

Miejmy nadzieję, że to nie jednorazowy powrót - EP-ka jest świetna. Sprawdźcie sami fragmenty wydawnictwa.Acronym - Off The Grid [Dimensional Exploration]

Data wydania: 30.01.2017

Tracklista:

01. Submarine K-221
02. Off The Grid
03. It Lives Below
04. To Breath Under Water

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.