Zobacz jak pracuje Jazzanova

news
12 Czerw 2018 11:05

Tagi: jazzanova

 
Zobacz jak pracuje Jazzanova

Powstaje seria mini-dokumentów na temat Jazzanovy. Oglądamy dwa odcinki przybliżające sylwetki producentów i DJ-ów związanych z kolektywem.

29 czerwca ukaże się nowy album kolektywu Jazzanova, zatytułowany "The Pool". Członkowie zespołu zgodnie twierdzą, że to ich najbardziej dojrzała i absorbująca płyta w karierze. Pojawi się ona 10 lat po "Of All The Things", więc proces twórczy z pewnością uległ zmianie, ale sampling nadal odgrywa w nim znaczącą rolę.

By fani mogli lepiej zrozumieć jak pracują artyści związani z kolektywem Jazzanova, powstała seria mini-dokumentów. Część pierwsza opowiada o producentach, druga o DJ-ach.Przypominamy, że Jazzanovę będziemy mogli posłuchać na żywo 15 września w warszawskiej Progresji. Artyści odwiedzą Polskę w ramach trasy promującej płytę "The Pool".Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.