Muzyka
 

Speaking in Code - z miłości do Techno. TRAILER!

news
28 Kwie 2009 16:57

 

 
Speaking in Code - z miłości do Techno. TRAILER!

Na Festiwalu Filmów Niezależnych w Bostonie odbyła się premiera najnowszego dokumentu o muzyce techno "Speaking in code" Amy Grill.

"Jak można uzależnić się od czegoś co jest tak proste i ogłupiające - pyta ironicznie jeden z bohaterów 'Speaking in Code', po czym z rozbrajającym uśmiechem dodaje - zupełnie jak miłość"

 

'Speaking in code' to film dokumentalny, który sprawdza kondycję techno po ponad 20 latach od jego powstania. W obrazie Amy Grill ujrzymy oraz usłyszymy takie postaci sceny jak Modeselektor, Wighnomy Brothers, Monolake, Philip Sherburne, Ellen Allien, Tobias Thomas, Marc LeClair AKA Akufen, Wolfgang Voigt, Michael Mayer, Reinhard Voigt i wielu innych.

 

Dzięki Speaking in code odwiedzimy 5 krajów i 11 miast podróżując przez świat muzyki techno oraz poznamy życie ludzi tworzących muzykę elektroniczną.

 

Najnowszy film Amy Grill miał swoją ogólnoświatową premierę 23 kwietnia na Festiwalu Filmów niezależnych w Bostonie. Na polską projekcję przyjdzie nam zapewne troche poczekać jednak już teraz zapraszamy do obejrzenia trailera:

 

Speaking in code TRAILER:Więcej:

http://speakingincode.com/


Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.