Muzyka
Advertisement

Speaking in Code - z miłości do Techno. TRAILER!

News
28 Apr 2009 16:57

 

 
Speaking in Code - z miłości do Techno. TRAILER!

Na Festiwalu Filmów Niezależnych w Bostonie odbyła się premiera najnowszego dokumentu o muzyce techno "Speaking in code" Amy Grill.

"Jak można uzależnić się od czegoś co jest tak proste i ogłupiające - pyta ironicznie jeden z bohaterów 'Speaking in Code', po czym z rozbrajającym uśmiechem dodaje - zupełnie jak miłość"

 

'Speaking in code' to film dokumentalny, który sprawdza kondycję techno po ponad 20 latach od jego powstania. W obrazie Amy Grill ujrzymy oraz usłyszymy takie postaci sceny jak Modeselektor, Wighnomy Brothers, Monolake, Philip Sherburne, Ellen Allien, Tobias Thomas, Marc LeClair AKA Akufen, Wolfgang Voigt, Michael Mayer, Reinhard Voigt i wielu innych.

 

Dzięki Speaking in code odwiedzimy 5 krajów i 11 miast podróżując przez świat muzyki techno oraz poznamy życie ludzi tworzących muzykę elektroniczną.

 

Najnowszy film Amy Grill miał swoją ogólnoświatową premierę 23 kwietnia na Festiwalu Filmów niezależnych w Bostonie. Na polską projekcję przyjdzie nam zapewne troche poczekać jednak już teraz zapraszamy do obejrzenia trailera:

 

Speaking in code TRAILER:Więcej:

http://speakingincode.com/


Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Latest news

show more

Hot News

from the last 30 days

Audioriver Festival 2015 Opener Festival 2015 Tatarak Festival 2015 Tauron Nowa Muzyka Festiwal 2015 Katowice Temat Rzeka Warszawa 2015 Wooded Festival 2015 Zatoka Sztuki 2015 Sopot Trojmiasto

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.