Nowy teledysk Modfunk - Showtime

news
16 Wrze 2009 16:09

 

 
Nowy teledysk Modfunk - Showtime

Teledyski polskiej grupy Modfunk od zawsze zaskakiwały swą oryginalnością. Sprawdzamy najnowsze video do utworu Showtime

Przedstawiamy nowy teledysk Modfunk do utworu SHOWTIME feat. Zdar (Cassius), zrealizowany przez dwójkę utalentowanych grafikow: Philipp Dornbierer (Yehteh) i Iluska Grass (Ilus). 

Utwór pochodzi z ostatniego albumu grupy Modfunk "Emofunk", który ukazał się 14 listopada 2008 nakładem niezależnej wytworni SEEK Records. Na płycie znalazło się 10 elektryzujacych utworów, będących mieszanką różnych stylów muzycznych - od Sauer Pop po Glitter Crasz. Album "Emofunk", z ktorym Modfunk powrócił po sześciu latach, jest nowatorski brzmieniowo i nawiązuje do światowych trendów w muzyce elektronicznej. 

Teledysk promuje epka SHOWTIME The Remixes E.P, na której znalazły się remixy takich artystów jak: dA freSh, Gazella, Victor Veros, No Kiss With Gloss. Singiel jest już dostępny na Beatporcie. Już 25 września Modfunk zagra na Moonride Festival (Kosice). Zapraszamy!

 Polecamy również inne teledyski Modfunk:Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.