Newsy z kategorii: munoludy 2015 - munoludy 2015

MUNOLUDY 2015 - Wyniki
news

MUNOLUDY 2015 - Wyniki

02 kwie 2016 17:07

2 kwietnia podczas Gali Rozdania Nagród w Gdańsku poznaliśmy zwycięzców plebiscytu MUNOLUDY 2015. Sprawdź szczegółowe wyniki głosowania we wszystkich kategoriach!

MUNOLUDY 2015 - DJ / Producent Roku Polska
news

MUNOLUDY 2015 - DJ / Producent Roku Polska

02 kwie 2016 17:06

Przed Wami najgorętsze zestawienie 100 najpopularniejszych polskich DJ-ów i producentów 2015 roku! Kto zdobył statuetkę w plebiscycie MUNOLUDY 2015 i tytuł najlepszego z najlepszych?

MUNOLUDY 2015 - Artysta / Zespół Roku Polska
news

MUNOLUDY 2015 - Artysta / Zespół Roku Polska

02 kwie 2016 17:05

W ogromną radością przedstawiamy dwudziestkę najciekawszych artystów i zespołów na polskiej scenie A.D. 2015, w tym zdobywcę statuetki MUNOLUDY 2015!

MUNOLUDY 2015 - Festiwal Roku Polska
news

MUNOLUDY 2015 - Festiwal Roku Polska

02 kwie 2016 17:04

Który festiwal cieszy się Waszym największym uznaniem? Przedstawiawmy listę najpopularniejszych polskich festiwali oraz zdobywcę tytułu Festiwalu Roku!

MUNOLUDY 2015 - Klub Roku Polska
news

MUNOLUDY 2015 - Klub Roku Polska

02 kwie 2016 17:03

Który z klubów działał najprężniej w 2015 roku? Gdzie odbywały się najlepsze imprezy, a gdzie mogliśmy usłyszeć najciekawszą i najświeższą elektronikę? Poznaj dziesiątkę topowych polskich klubów 2015 roku!

MUNOLUDY 2015 - Muno.pl Podcast Roku Polska
news

MUNOLUDY 2015 - Muno.pl Podcast Roku Polska

02 kwie 2016 17:02

Czas na poznanie autora najlepszego Muno.pl Podcast 2015 roku. Kto stworzył mix, który nie schodził z Waszych playlist przez ostatnie miesiące?

MUNOLUDY 2015 - Event Roku Polska
news

MUNOLUDY 2015 - Event Roku Polska

02 kwie 2016 17:01

Na której z imprez roku 2015 bawiliście się najlepiej? Kto zagrał najlepszego seta? Który event wspominacie do dziś? Przedstawiamy listę najgorętszych imprez 2015 roku!

MUNOLUDY 2015 - Odkrycie Roku Polska
news

MUNOLUDY 2015 - Odkrycie Roku Polska

02 kwie 2016 17:00

Oto dziesiątka niezwykłych artystów, inicjatyw i miejsc, które w 2015 roku mocno wkroczyły na polską scenę muzyczną i które Waszym zdaniem zasłużyły na szczególne wyróżnienie.

MUNOLUDY 2015 - Gala Rozdania Nagród
wydarzenie

MUNOLUDY 2015 - Gala Rozdania Nagród

31 marz 2016 14:20

Już w najbliższą sobotę nastąpi rozstrzygnięcie plebiscytu MUNOLUDY 2015. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie statuetek odbędzie się w Olivia Business Centre w Gdańsku.

MUNOLUDY 2015 - ostatnia prosta! ZAGŁOSUJ
news

MUNOLUDY 2015 - ostatnia prosta! ZAGŁOSUJ

04 marz 2016 17:00

Jeśli jeszcze nie zagłosowałeś w plebiscycie MUNOLUDY 2015, możesz to zrobić tylko do końca najbliższej niedzieli!

Kogo w 2015 roku słuchałeś najchętniej? MUNOLUDY 2015
news

Kogo w 2015 roku słuchałeś najchętniej? MUNOLUDY 2015

02 marz 2016 13:00

Jeśli odpowiedzią na to pytanie jest: Baasch, Bokka, Daniel Bloom, HV/Noon, Kamp!, Kortez, Król, Marika, Mikromusic, MIN t, Oxford Drama, Pablopavo, Patrick The Pan, Rysy, Smolik / Kev Fox, Stara Rzeka, Syny, Taco Hemingway, The Dumplings lub Zimowa, to masz okazję wesprzeć swoich ulubieńców do końca tygodnia!

Wybierz swój ulubiony Muno.pl Podcast - MUNOLUDY 2015
news

Wybierz swój ulubiony Muno.pl Podcast - MUNOLUDY 2015

26 luty 2016 15:01

W 2015 roku aż 15 polskich wykonawców nagrało dla nas specjalny mix w ramach serii Muno.pl Podcast. Do którego powracacie najchętniej? Posłuchajcie ich wszystkich raz jeszcze i zagłosujcie na najlepszy!

Wybierz najlepszy polski festiwal muzyczny! MUNOLUDY 2015
news

Wybierz najlepszy polski festiwal muzyczny! MUNOLUDY 2015

24 luty 2016 11:08

Tauron Nowa Muzyka, Wooded, Up To Date, Unsound, Soundrive, Open'er, OFF, Nagle Nad Morzem, Domoffon czy Audioriver - który okazał się najciekawszy w 2015 roku?

Najlepszy klub w Polsce to... ? MUNOLUDY 2015
news

Najlepszy klub w Polsce to... ? MUNOLUDY 2015

19 luty 2016 13:00

B90, Das Lokal, Miłość Kredytowa 9, Nowa Jerozolima, Projekt LAB, Prozak 2.0, Sfinks700, SQ czy 1500m2? A może masz własną propozycję? Wybierz z nami najlepszy klub w Polsce!

MUNOLUDY 2015 - rozpoczynamy głosowanie!
news

MUNOLUDY 2015 - rozpoczynamy głosowanie!

17 luty 2016 15:50

Ruszyła piąta edycja plebiscytu MUNOLUDY, który wyłoni najlepszych przedstawicieli polskiej sceny klubowej i festiwalowej w siedmiu kategoriach! Zagłosuj już teraz!

MUNOLUDY 2015 - Nominuj EVENT ROKU!
news

MUNOLUDY 2015 - Nominuj EVENT ROKU!

07 luty 2016 10:00

Dziesiątka imprez z największą ilością głosów zostanie nominowana do udziału w plebiscycie MUNOLUDY 2015 i będzie walczyć o tytuł EVENT ROKU 2015. Głosuj!

Strona 1 z 1 | 1