Prozak 2.0 świętuje 5. urodziny z wyjątkowymi gośćmi - BILETY

wydarzenie
27 List 2017 08:56

Tagi: prozak 2.0 kink marcel dettmann

 
Prozak 2.0 świętuje 5. urodziny z wyjątkowymi gośćmi - BILETY

Krakowski Prozak 2.0 swoje 5. urodziny będzie świętować z dwójką artystów, których nazwiska widnieją w line-upach największych festiwali na świecie, a ich występy ściągają tłumy.

1 grudnia to data pierwszego dnia obchodów 5. urodzin Prozaka 2.0. Gościem specjalnym będzie KiNK, czyli absolutna czołówka artystów sceny klubowej występujących w formule live, od 2 lat na najwyższym stopniu podium prestiżowego zestawienia Top 40 Live Acts serwisu Resident Advisor. Nie ma drugiego artysty, po którym widać aż taką przyjemność z występów na żywo. Zresztą zobaczcie:Gwiazdą drugiego urodzinowego party będzie sam Marcel Dettmann, kultowa postać sceny techno, wieloletni rezydent berlińskiego Berghain. Artysta podczas ostatniej wizyty w Prozaku zaserwował krakowskiej publiczności 7-godzinną techno-ucztę. Jak będzie tym razem? Przekonamy się w nocy z 2 na 3 grudnia.


Bilety na obie imprezy urodzinowe Prozak 2.0 są dostępne na Biletomat.pl


Więcej informacji:


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.