11. urodziny Muno.pl w Szczecinie: STATEK!

wydarzenie
30 Maj 2015 11:00

Tagi: 11 urodziny muno canalia city hall

 
11. urodziny Muno.pl w Szczecinie: STATEK!

W najbliższą sobotę rozpoczynamy nasze urodzinowe tournee! Jedziemy do Szczecina, gdzie najpierw odbędzie się rejs statkiem po Odrze a później tradycyjne after party w City Hall. Zostały ostatnie bilety na statek!

"Urodziny muno.pl, to jak co roku jedna z najlepszych imprezowych dat w Szczecinie" - piszą nasi przyjaciele z stolicy zachodniopomorskiego. Tym razem postanowiliśmy z jednej imprezy, zrobić dwie!

Najpierw zaczniemy od dania głównego, czyli pierwszej części: biforowy rejs po Międzyodrzu, a na deser: tradycyjne tańce do białego rana na City Hallowym podwórku! Zostały już ostatnie sztuki biletów na statek. Nie warto zwlekać do ostatniej chwili z zakupem!

30.05 SZCZECIN | Klubowy statek po Odrze + Podwórko City Hall
Z okazji 11 jubileuszu portalu muno.pl, do Szczecina przybędzie 7 dj'ów: Conradq, Juniore, Creamer, Will Art, Popkids Vibes, Zariush, Matik.

Lokalny support, to ekipa Canalii: Brat Beat, Daniel Zachodni, Dawid Korniak, Daniel Stetting.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.