Munoludy 2011 - regulamin

Regulamin głosowania:

1. W celu wzięcia udziału w głosowaniu Ranking Muno.pl należy:
- wybrać jeden z dziesięciu podanych w ankiecie klubów;
- wpisać w ankiecie co najmniej jeden pseudonim artysty polskiego (możliwość wpisania maksymalnie do trzech pseudonimów);
- wpisać w ankiecie co najmniej jeden pseudonim artysty zagranicznego (możliwość wpisania maksymalnie do trzech pseudonimów);
- wybrać jeden z dziesięciu podanych w ankiecie festiwali polskich;
- wybrać jeden z dziesięciu podanych w ankiecie festiwali europejskich
- wybrać jeden z czternastu podanych w ankiecie Muno.pl Podcast.
- wpisać w ankiecie co najmniej nazwę jednej miejsówki (możliwość wpisania maksymalnie do trzech nazw);

2. Głosy można oddawać w ankiecie zamieszczonej pod adresem www.muno.pl/ankiety/podsumowanie-roku-2011/

3. Ranking ma na celu wyłonienie najlepszego polskiego klubu, najlepszego polskiego artysty, najlepszego zagranicznego artysty, najlepszego polskiego festiwalu, najlepszego europejskiego festiwalu, najlepszego Muno.pl Podcast oraz najlepszej miejscówki od 1 stycznia 2011 do 31 stycznia 2011.

4. W głosowaniu na najlepszego artystę polskiego i zagranicznego stosuje się zasadę głosów ważonych, czyli kolejność wpisania pseudonimów nie ma znaczenia. Każdy artysta otrzyma tylko jeden głos.

5. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach zostaną wybrani na podstawie ilości zdobytych głosów. Inne kryteria nie są brane pod uwagę.

6. W przypadku zdobycia takiej samej ilości głosów przez nominowany klub, artystę bądź festiwal zdobywają one równorzędne miejsce.

7. Głosowanie Ranking Muno.pl odnosi się wyłącznie do klubów, artystów polskich i zagranicznych, festiwali polskich i zagranicznych, Muno.pl Podcast oraz miejscówki z okresu od 1 stycznia 2011 do 31 grudnia 2011.

8. Zwycięzcy głosowania w każdej kategorii otrzymają statuetki oraz zostanie im przyznany tytuł najlepszego klubu, artysty, festiwalu oraz miejscówki w 2011 roku. Jest to wyłączna nagroda w rankingu i organizator nie przewiduje żadnych dodatkowych wyróżnień  czy to finansowych czy rzeczowych.

9. Każda osoba może wziąć udział w głosowaniu tylko jeden raz. Adresy e-mail oraz numery IP będą rejestrowane.

10. Głosowanie trwa od 30 stycznia 2012 roku do 17 lutego 2012 roku

11. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone pomiędzy 20 a 22 lutego 2012 roku na stronie Muno.pl, która jest organizatorem głosowania.

12. Muno.pl zastrzega sobie prawo do kasowania głosów, które w jasny sposób naruszają zasady głosowania. Obejmuje to zarówno stosowanie jednorazowych usług e-mail oraz tworzenie domen specjalnie na potrzeby kilkukrotnego głosowania. W przypadku gdy zaistnieją wystarczające dowody, że nominowany klub, artysta bądź organizator festiwalu nominowany w plebiscycie bierze udział w takich praktykach, Muno.pl zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji tych podmiotów z
głosowania.

13. W przypadku uzyskania przez wydawcę serwisu Muno.pl wiarygodnych informacji co do zaistnienia sprzecznych z postanowieniami niniejszego Regulaminu praktyk ze strony Użytkowników serwisu poprzez  tworzenie fikcyjnych adresów mailowych, fikcyjnych stron internetowych etc., Muno.pl zastrzega sobie prawo unieważnienia takich głosów. Użytkownikom nie przysługuje z tego tytułu jakiekolwiek roszczenie w stosunku do organizatora konkursu.

14. Zachęcanie do głosowania poprzez oferowanie nagród, zaproszeń na wydarzenia lub w jakikolwiek inny sposób jest zabronione. W przypadku, gdy zaistnieją wystarczające dowody, że nominowany klub, artysta bądź organizator festiwalu w plebiscycie bierze udział w takich praktykach, Muno.pl zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji tych podmiotów z głosowania.

15. Organizatorem rankingu jest właściciel serwisu internetowego www.muno.pl.

16. Regulamin głosowania został opublikowany na stronie internetowej www.muno.pl w dniu 30 stycznia 2012 roku.

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.