Muzyka
 
Qotlownia Stara Club Olsztyn

Qotlownia Stara Club klub zamknięty

adres: ul. Stare Miasto 7, Olsztyn, Polska
Świętej Barbary 9
zobacz na mapie
tel: (89) 527-33-55
www, email: http://www.qotlownia.pl/ [email protected]
pojemność: miejsc siedzących ok. 150 osób
Short URL:
dodaj do ulubionych

Opis klubu

Idea QSC

Jest początek roku 2006. Rodzi się dopiero co zalążek pomysłu, niezwykle odważnego i karkołomnego, by w pewnej piwnicy mieszczącej się na zbiegu ulic Stare Miasto i Św.Barbary stworzyć miejsce daleko wykraczające poza ludzkie wyobrażenia co do klubu muzycznego.

Ideą było wykreowanie przestrzeni muzyczno - kulturalnej, azylu będącego odskocznią od codzienności, jednocześnie dającego poczucie niczym niespętanej swobody. Chcieliśmy stworzyć klub, w którym sami dobrze byśmy się czuli. Gdzie muzyka, która nas otacza była inna niż zawsze. By współgrała z miejscem, myślami, wchłaniała. By dawała odpoczynek, ale zmuszała do myślenia. By była wyrazem naszych uwięzionych emocji: tańca, buntu, zgody, chaosu, porządku...Piwnica ta, niegdyś przeżywająca swoje dni chwały (przez lata mieściła się tam kotłownia), po pożarze w latach 80-ych uległa niemal całkowitemu zniszczeniu, zamierając na kolejne długie lata. By odzyskać utracony blask, miejsce to wymagało gruntownego remontu i ogromnego nakładu pracy ze strony rzeszy wtajemniczonych w owe przedsięwzięcie ludzi. Bez nich nasz pomysł został by nadal tylko pomysłem!

Pasja, upór i zaangażowanie  ludzi zarażonych wizją stworzenia niezwykłego miejsca, dały początek urzeczywistnienia idei, która po dwuletnich trudach i mękach właśnie się ziściła, nabierając nowego znaczenia.

Ta idea to Qotłownia Stara Club.

Muzyka


Jest jednym z najważniejszych ogniw naszej wizji klubu. Wszelkie założenia  marketingowe i gastronomiczne są ściśle związane z muzyką i ogólnie, wizją artystyczną ‘’Qotlowni…’’Dla jednych „własny klub” - to tylko sposób na zarabianie pieniędzy, dla innych to pasja i chęć stworzenia czegoś więcej niż tylko kolejnego miejsca dla przypadkowych ludzi. To m.in. muzyka oraz organizowane wydarzenia artystyczne mają nas wyróżniać spośród wielu, tylko pozornie podobnych miejsc. Mamy nadzieje, że ‘’Qotlownia…’’ znajdzie swoje miejsce gdzieś pośrodku tych dwóch, zdaję się nie do pogodzenia, odmiennych postaw.

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w tym klubie coś dla siebie i będzie miał okazję cieszyć swoje zmysły obcując z szeroko pojętą muzyką klubową wykonywaną na najwyższym poziomie przez czołowych artystów rodzimej sceny oraz zagranicznych gości.

Niebagatelną rolę będzie odgrywało nagłośnienie włoskiej firmy RCF produkującej jedne z najlepszych głośników estradowych, które zostało zaprojektowane w celu zachowania jak najlepszych parametrów i walorów odsłuchowych.


Dane architektoniczne wnętrza :
- Powierzchnia klubu 283 m/2
- Parkiet Taneczny 35 m/2
- Główna Sala 105m/2
- Chillout Place 18.5 m/2
- miejsc siedzących ok. 150


Komentarze

koteczek123 koteczek123 #1 Nd 16 sier 2009 23:22:31
[ usuń ]

nie polecam. strasznie opryskliwa obsluga, przede wszystkim na bramce. zero szacunku dla klientów!!!bylam z gronem znajomych na poziomie, wszyscy trzeźwi a ochrona zamknęła nam drzwi przed nosem, w dodatku kobietom!!! dziwi, ze klub tak wypromowany nie posiada wykwalifikowanego stuffu, który wie jak właściwie traktować klienta. dodam ze lokal byl pusty w sobote o 23!!!!

Vig Vig #2 Pon 10 sty 2011 20:47:32
[ usuń ]

Byłem w jakiś studencki czwartek jak byłem na delegacji... Klub fajny, nic przykrego mnie tam nie spotkało.

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Moi Fani

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.