Dekompresja Łódź

Dekompresja klub zamknięty

adres: ul. Bolesława Limanowskiego 200, Łódź, Polska
zobacz na mapie
tel: + 48 0 42 686 13 16
www, email: http://www.dekompresja.com.pl/ [email protected]
dodaj do ulubionych

Opis klubu

Klub Muzyczny Dekompresja istnieje od lutego 2001 roku i jest zaliczany do najprężniej działających w branży koncertowej firm w Polsce.

Zajmujemy się szeroko pojętą działalnością rozrywkową, w szczególności organizacją koncertów, imprez klubowych, oraz imprez specjalnych dla indywidualnych klientów.

Początkowo siedzibą klubu był pofabryczny lokal przy ul. Krzemienieckiej. Od października 2006 roku klub otworzył swe podwoje w wyremontowanym wnętrzu dawnego kina "ADRIA" (wcześniej działającego pod nazwą KINO IWANOWO), przy ul. Limanowskiego 200.


Komentarze

lordpol lordpol #1 Nd 31 sty 2010 10:59:06
[ usuń ]

Najgorsze miejsce na imprezę jeśli chodzi o drinki to żenada cytryna skończyła się po godzinie, a wódki nie mieli przez pierwszą godzinę. Sączyli grać przed umówionym czasem miała być 3:00 o 3:01 Brutalnie wypchnięto nas z lokalu uszkadzając mojemu koledze wargę. Nie mieli ku temu żadnych powodów. W czasie imprezy pobili kilku gości, ale muszę przyznać że oni zachowywali się nie właściwie ale nie na tyle żeby ich bić. Jeżeli im się zapłaci pienią przestajesz byś klientem jesteś śmieciem.

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Moi Fani

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.