Mødule pres. ZIPPO (Fides / Figure)

Mødule pres. ZIPPO (Fides / Figure)

Das Lokal

Grają: ZIPPO / Fides (Fides / Figure), Capo (Mødule), The Effaith (Mødule)

start: 2018-04-27 23:00
miejsce: Das Lokal Plac Solidarności 1/3/5 Wrocław Polska
Techno
Długo zastanawialiśmy się kogo zaprosić 27go kwietnia do Dasa. Pewnego dnia szef Module siedząc przy biurku, palił cygaro i bawił się zapalniczką. Wziął ją do ręki, dokładnie się jej przyjrzał i pomyślał “A gdyby tak…”. I tak właśnie zaprosiliśmy po raz pierwszy do Polski Z.I.P.P.O

Z.I.P.P.O w wieku 15 lat wydał utwór w labelu Lena Fakiego - Figure, a potem poszło już z górki. Pojawił się w Involve Records Regala z EPką, którą potem zremiksowali Jeroen Search, Echoplex, Par Grindvik i Ritzi Lee. Wydał również materiał na Enemy Records Dustina Zahna oraz Stockholm LTD Para Grindvika. Obecnie prowadzi label Fides, który charakteryzuje się ciekawymi i stonowanymi brzmieniami, przy których można odpłynąć. Potwierdzeniem sukcesu jego własnej oficyny są utwóry ‘I Was There’ i ‘Fobia’, które przez długi czas gościły w setach czołowych postaci tej sceny.

Jak to zwykle w naszym przypadku bywa, zapraszamy gości, którzy świetni są nie tylko w studio, ale potrafią też porywać tłumem. Giuseppe takim gościem jest. W swoich setach płynnie przechodzi przez odmiany, odbywając z publiką intymną podróż po dźwiękach. Przekonali się o tym klubowicze w Tresorze, Berghain, Arena, Corsica Studios, czy Fabric. Wrocławski Das Lokal dołączy do tego zacnego grona 27-go kwietnia.

LINE UP:
ZIPPO / Fides (Fides / Figure) / IT
soundcloud.com/zpakazippo

Capo (Mødule)
soundcloud.com/capopl

The Effaith (Mødule)
soundcloud.com/theeffaith

VISUALS:
Martinovna (Mødule)
vimeo.com/martinovna

TAX:
20/25pln po 00:00


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Wrocław

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.