Muzyka
 
Mobilee Rooftop Wrocław

Mobilee Rooftop Wrocław

Strefa Kultury Studenckiej

Grają: AND.ID (mobilee records), Ralf Kollmann (mobilee), Marcin Czubala (mobilee records / C&C Bookings), Simon Mattson (Glasgow Underground / BURNResidency / Smolna), Seb & Rodrigezz (Affekt A), Gogan (Flashmob Records)

start: 2017-05-13 14:00
miejsce: Strefa Kultury Studenckiej ul. Hoene-Wrońskiego 10 Wrocław Polska
wstęp: Przedsprzedaż Biletomat.pl
Deep house
House
Tech House
MOBILEE ROOFTOP WRACA DO POLSKI !

MOBILEE RECORDS to marka sama w sobie. Założony w 2005 roku label przez ANJE SCHNEIDER i RALFA KOLLMANNA szybko stał sie jednym z najbardziej rozpoznowalnych wydawnictw nie tylko w rodzimym Berlinie, ale i w całym elektronicznym świecie. Dziś Mobilee to jednak nie tylko cała masa fanstastycznych produkcji i remiksów od tak uznanych postaci jak Rodriguez Jr, Re.You, Reset Robot, And.Id, Kevin Over czy Jade. To coś zdecydowanie więcej.

To także jedyne w swoim rodzaju imprezy na dachach. To magia, która zaczęła się podczas Sonar / Off Week w Barcelonie i która teraz dotrze również do Wrocławia!

Na wydarzeniu we Wrocławiu pojawi się aż 3 reprezentantów MOBILEE RECORDS. Głównym headliner’em imprezy będzie AND.ID, który zaprezentuje Live Act. A spodziewać się po nim możemy i powinnismy naprawde wiele. And. ID to multi instrumentalista, który przy pomocy wielu zewnętrznych zabawek tj. samplerów, automatu perkusyjnego, syntezatora, a nawet trąbki buduje podczas swoich występów umikalny klimat. Jego utwory - poza macierzystym labelem - wydawane są także przez Bedrock records, Culprit czy Pokerflat Recordings.

Kolejny artysta to wspomniany na początku RALF KOLLMANN to współzałożyciel Mobilee. Pierwsze kroki w świecie muzyki elektronicznej stawiał jeszcze w latach 90-tych. Dziś podrużuje po całym świecie, regularnie goszcząc na barcelońskim Sonarze czy WMC w Miami.

Stawkę zamyka polski reprezentant wytwórni - MARCIN CZUBALA, który oprócz wydawnictw dla Mobilee miał okazję pokazać się w 8bit Records należącej do Nicka Curly. Na koncie posiada także swój własny album “Chronicles Of Never”. Supportować będzie go warszawski artysta SIMON MATTSON, który poszczycić się może wydawnictwami dla wielu prestiżowych wytwórni tj. Glasgow Underground, Elrow Music, Defected czy Strictly Rhythm. Pozostali polacy to reprezentanci wrocławskiej sceny. Niezniszczalni wyjadacze SEB & RODRIGUEZ oraz zdolny producent GOGAN.

AND.ID (mobilee records)
Ralf Kollmann (mobilee)
Marcin Czubala (mobilee records / C&C Bookings)
Simon Mattson (Glasgow Underground / BURNResidency / Smolna)
Seb & Rodrigezz (Affekt A)
Gogan (Flashmob Records)

https://www.facebook.com/mobilee
https://www.youtube.com/watch?v=ngeu_-4z1yY
https://www.youtube.com/watch?v=5uWGdAno3bg
https://www.youtube.com/watch?v=vwRXAYhCsQE
https://www.youtube.com/watch?v=rRGsNKdUbHg

Strefa Kultury Studenckiej (Politechnika Wrocławska)
Hoene-Wrońskiego 10
Start: 14.00 / End: 22.00

BILETY / PRZEDSPRZEDAŻ: 29/39/49 PLN Biletomat.pl - bilety online

------------------------
Organizator: TheQ Entertainment // Roof Party
Sponsorzy: Burn Energy Drink // Finlandia Vodka
Partnerzy: C&C Bookings


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Wrocław

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.