Muzyka
 
The Residents - koncert

The Residents - koncert

Basen

Grają: The Residents

start: 2013-05-10 20:00
miejsce: Basen ul. Konopnickiej 6 Warszawa Polska
wstęp: Przedsprzedaż Muno.pl: 99 pln (miejsca stojące) | 149pln (miejsca siedzące) | w dniu koncertu: 109pln (miejsca stojące), 160pln (miejsca siedzące)
The Residents ze specjalnym koncertem w Polsce na 40-lecie istnienia!

Klub Basen ma przyjemność zaprosić na koncert zespołu The Residents, który odbędzie się w ramach europejskiej trasy koncertowej "The Wonder of Weird". Zespół wystąpi w Warszawie 10 maja i świętować będzie 40-lecie swojego istnienia.
Przypomnijmy, że The Residents jest jednym z najbardziej intrygujących zespołów w historii rocka.  Od początku istnienia muzycy ukrywają swe twarze, a w czasie koncertów zakładają na głowy monstrualne "gałki oczne", lub inne przerażające maski.

Ich występy to multimedialne show, wykorzystujące projekcje video, elementy teatralnej scenografii oraz oprawę choreograficzną. W dorobku grupy znajduje się ponad sześćdziesiąt albumów, pionierskich wydawnictw multimedialnych i kilkanaście filmów krótkometrażowych.Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Warszawa

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.