Muzyka
 
Technosoul: Mayhem: Vatican Shadow & Stanislav Tolkachev

Technosoul: Mayhem: Vatican Shadow & Stanislav Tolkachev

Jasna 1

Grają: Vatican Shadow, Stanislav Tolkachev, Feral Rite, Dtekk, Essence

start: 2017-02-18 22:00
miejsce: Jasna 1 ul. Jasna 1 Warszawa Polska
Techno
mayhem rzeczownik

chaos, zamęt, burda, zamieszki

Żadna inna muzyka nie sprzyja sonicznej destrukcji tak, jak techno w jego ekstremalnych formach. Zaproszeni przez nas goście, choć skrajnie różni brzmieniowo, prezentują to, co w muzyce elektronicznej najbardziej pierwotne i brutalne. Po raz pierwszy w Warszawie: nowojorski mistrz industrialnego brzmienia i szalony ukraiński eksperymentator. Skutki tego połączenia trudno przewidzieć.

Nowa, wspaniała przestrzeń w samym sercu Warszawy.
Wyśmienite nagłośnienie.
Całonocne szaleństwo.

Po Tranzycji, Przewrotności i Końcu nadszedł czas na Chaos.

Zagrają:
VATICAN SHADOW LIVE (Hospital Productions, Blackest Ever Black – USA)
Stanislav Tolkachev (Mord, Semantica – Ukraina)
Feral Rite LIVE
Dtekk
Essence

TIX: przedsprzedaż 30 zł (limitowana pula biletów) | 35 zł w dniu imprezy

Vatican Shadow
Vatican Shadow to projekt wszechstronnego artysty Dominicka Fernowa, znanego m. in. z sięgającego późnych lat 90-tych noise'owego projektu Prurient. Melodyjne loopy i bojowo wyszczerbione rytmy zestawione z grzeszną, nęcącą atmosferą to znak charakterystyczny jego brzmienia. Project VS zaczął się od twardej perkusji, soczystych synthów oraz metalicznych bębnów skomponowanych poprzez nagrywanie poszczególnych ścieżek na kasety. Po swoim bezkompromisowym występie na sześć taśm w Los Angeles i europejskim debiucie w Berghain, Vatican Shadow dorobił się własnego stylu poza tradycyjnym techno, jednocześnie funkcjonując w jego ramach. Na żywo VS dostarcza fizyczność i celebrację energii rzadko doświadczaną w techno, nadrabiając hipnotyczno-ambientową melodyczność swoich utworów ogłuszającym bębnowym atakiem – prawdziwym wyrazem strachu i nielękliwości które napędzają muzykę. Dominick jest również twórcą Hospital Productions, wytwórni będącej od lat źródłem najbardziej mrocznej i niezależnej muzyki w Nowym Jorku, z czasem sięgającej poza lokalne granice. Sam Fernow od ponad 20 lat swojej działalności jest jednym z nielicznych artystów skupiających tak wiele różnych i pozornie sprzecznych odłamów muzyki elektronicznej.
http://www.residentadvisor.net/dj/vaticanshadow
http://en.wikipedia.org/wiki/Dominick_Fernow

Stanislav Tolkachev
Bardzo szybko wybijający się ukraiński artysta pochodzący z Dniepropetrovska, czyli miasta fabryk znanego z produkcji rakiet kosmicznych. Staś krok po kroku, płyta po płycie zaskarbia sobie coraz większe rzesze techno-fanów na całym świecie: od czasu debiutu w 2005 roku udało mu się wydać ponad 20 płyt. Jego talent sprawił, że od dawna zapraszany jest do klubów na całym świecie. Ukoronowaniem dotychczasowej twórczości Stanislava jest wydane zaledwie kilka miesięcy temu nakładem kultowego Mord Rec. doskonale przyjęty album „When You Are Not At Home”. Jego niepodrabialny styl doskonale koresponduje z wysoce artystycznym usposobieniem (jest również fotografikiem) i pochodzeniem artysty. Stanislav jest dla nas kimś szczególnym – nie tylko dołączył do poświęconej Technosoul sesji Boiler Room, ale i popełnił dla Błażeja Malinowskiego wspaniały remix, który niespełna rok temu pojawił się nakładem naszej wytwórni.
http://www.residentadvisor.net/dj/stanislavtolkachev
http://soundcloud.com/stanislavtolkachev

Feral Rite
Warszawski duet powstały pod koniec 2015 roku. Skupiają się na występach na żywo, w których dominuje element improwizacji. Zamiast planować sety prowadzą na scenie muzyczny dialog, którego słowa powstają w trzewiach analogowych i cyfrowych maszyn. Na koncie mają występy przed artystami takimi jak Perc, Pan Dajing, Maoupa Mazzocchetti czy Non Reversible.
http://soundcloud.com/feralrite


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Warszawa

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.