Oficjalne otwarcie Hunter’s Club - Benjamin Diamond!

Oficjalne otwarcie Hunter’s Club - Benjamin Diamond!

Hunter's

Grają:

start: 2011-01-29 22:00
miejsce: Hunter's ul. Jasna 1 Warszawa Polska
wstęp: tylko na zaproszenia

Ogólnopolska agencja Fast Muzik Booking wspólnie z Instytutem Francuskim w Warszawie z dumą zaprezentuje w Warszawie bardzo ważnego gościa!
Benjamin Diamond!
Zagra uroczyście na oficjalnym otwarciu Hunter’s Club na ul. Jasnej 1, dnia 29.01.2011!

Po półtorarocznych próbach w zabukowaniu Benjamina i kryzysie, który uderzył nas wszystkich, w nowym roku 2011, udało się! Gwiazda Benjamin Diamond przyleci po raz pierwszy do Polski i zagra jako DJ! Ciarki na plecach powinien mieć każdy, kto pamięta jeden z najważniejszych światowych hitów zarzynanych do bólu we wszystkich najważniejszych stacjach muzycznych i klubach! Nie ma na świecie chyba osoby, która słucha muzyki popularnej i tanecznej, i która nie znałaby utworu

„MUSIC SOUNDS BETTER WITH YOU”

formacji STARDUST - jak wiemy tworzonej przez Thomas Bangalter (Daft Punk) i Alan Braxe - dla której Benjamin Diamond użyczył swojego specyficznego i jakże charakterystycznego głosu. Na pewno każdy pamięta tego małego chłopca z teledysku, który puszcza samolot w chmury! Ach! To nikt inny tylko właśnie Benjamin Diamond, królował na wielu parkietach świata, w tysiącu remisach, na winylach, na płytach CD, i innych nośnikach dźwięku. Benjamin ma za sobą wiele innych utworów, które nie schodziły bardzo długo z muzycznych list. Kolejne jego światowe muzyczne hity to: „Little Scare”, „In Your Arms”, “Fit Your Heart” czy “There Is A Girl”. Jest osobą bardzo ważną dla muzyki tanecznej wywodzącą się z nurtu french touch.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Benji jest też otwarty na nieco inną muzykę. Wydaje również albumy ze swoim zespołem w klimacie syth popowym, ale w jednym z wywiadów powiedział: „Nigdy nie wyobrażałem sobie tworzenia muzyki bez grania jako DJ i występów na żywo z bandem”. Inspiruje go Prince, David Bowie, Bob Dylan, Ray Davies z The Kinks, czy Arthur Lee z grupy Love. Jest artystą wszechstronnym, a jego muzyczne horyzonty jak widać są bardzo szerokie. Benjamin jest też założycielem własnego niezależnego wydawnictwa Diamondtraxx gdzie promuje innych artystów.

IMPREZA TYLKO NA ZAPROSZENIA / INFORMACJA W KLUBIE:
www.huntersclub.pl

 Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Warszawa

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.