Move Mózg #38

Move Mózg #38

Jasna 1

Grają: Lady Oelectric Janurz Ola Teks Cyryl

start: 2018-11-09 23:00
miejsce: Jasna 1 ul. Jasna 1 Warszawa Polska
wstęp: 20-30
House
Indie Dance / Nu Disco
Techno
Ekipa Move Mózg nie zwalnia i 9 listopada organizuje kolejna muzyczną wyprawę do innego wymiaru. Tym razem pilotami statku będzie pochodząca z Niemiec DJka Lady Oelectric,

Lady Oelectric (l.eclectic) urodziła się z zamrożoną margaritą w dłoni, waniliowym koktajlem mlecznym z boku i miłością do dziwnych, kosmicznych i egzotycznych wibracji. Jej serce bije w rytmach mentalnych. Nogi w basenie, ręce na winylu, lakier na paznokciach: leniwy homar, zmusza wszystkich do zrobienia aquafitness… we własnym pocie. Możesz przynieść ręcznik.
Lady Oelectric na swoje występy przygotowuje specjalne kostiumy. Jej pierwszym strojem była nadająca się do noszenia kula disco. Podczas ostatniej edycji Garbicz Festival występowała jako konik morski, a już teraz pracuje nad nowym projektem na występ w Warszawie - jesteśmy bardzo ciekawi co to będzie!
Tęskni za pierogami, barami mlecznymi i tymi dzikimi nocami, które miała w Krakowie na początku tysiąclecia, a także tymi, których nie pamięta, zwłaszcza tymi. Liczy na ciebie kolejne polskie oburzenie, z ciepłym piwem w dłoni i niesamowicie gorącymi tancerzami.
https://soundcloud.com/user-288136534

Kolejny gość to Janurz.
Janurz (SZOK, Floppy Disk Records)
To jednoosobowy projekt djski pełniący rolę dja na różnego rodzaju wydarzeniach skupiających pewną społeczność, jednak głównie takich, gdzie można potańczyć. Łatwiej wymienić działalności, z którymi do tej pory współpracował, niż bardzo liczne źródła inspiracji. Są to mianowicie: wytwórnia MMODEMM, dla której pełnił rolę rezydenta Office du Pain (przestrzeni przeznaczonej na miejsca wydarzeń organizowanych przez label), grywa regularnie na imprezach kolektywu SZOK oraz Floppy Disk Records.
https://soundcloud.com/janurz

Nie zabraknie również gospodarzy wieczoru czyli Oli Teks i Cyryla.

Załóż wygodne buty, obsyp twarz brokatem i kieruj się na Jasną 1 a my obsypiemy cię gwiezdnym pyłem i podzielimy się uśmiechem i porcja dobrej muzyki w klimacie disco i house!

Plakat: Przemek Oleksyn

RA: https://www.residentadvisor.net/events/1182681

Tax:
23:00-24:00 - 20zł
24:00- 30zł

plakatKomentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Warszawa

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.