Dick4Dick

Dick4Dick

Powiększenie

Grają: Dick4Dick

start: 2010-04-07 20:00
miejsce: Powiększenie ul. Nowy Świat 27 Warszawa Polska
wstęp: 20zł

DICK4DICK to pochodzący nie z kosmosu, a z Polski, z normalnym, nie rozbuchanym libido, nie grajacy coverów, nie zapatrzony w przebierane bóstwa- przebrzmiałe gwiazdy światowego hard rocka, i grający dla wszystkich, a nie tylko dla kobiet, czy wreszcie, nie ociekający testosteronem, kefirem, potem i innymi płynami fizjologicznymi, zespól muzyczny założony przez czwórkę przyjaciół z Trójmiasta, aby realizować w nim swoje zainteresowania muzyczne i performerskie.

 

Zespół ów wykorzystuje różne gatunki muzyczne, aby tworzyć z nich swój własny język muzyczno- wizualny, a jedynym akceptowalnym aksjomatem w ich działaniu jest zmiana. Nieustanne przeobrażenia stylów muzycznych, wizerunku scenicznego, informacji podawanych na własny temat stało sie przyczyną wielu nieporozumień krążących wokół zespołu jak np. określanie działań grupy w kategoriach żartu, pastiszu czy kabaretu.

 

W rzeczywistości zmiany te obrazują pełną swobodę artystycznej wypowiedzi grupy, skutecznie wymykającej się jednoznaczym próbom jej zaszufladkowania. Formacja stała się z czasem niezależnym konglomeratem twórczym będącym w stanie przy pomocy wlasnych sił realizować wszelkie założenia i projekty.

 

Dick4Dick powstał w 2004 roku i ma na swoim koncie kilka wydawnictw muzycznych i multimedialnych: 'Silver Ballads' (Zgniłe Mięso, 2005), 'Dick Back In Town Ep' (Dickie Dreams, 2006), 'Grey Album' (Dickie Dreams, 2008), The Legendary Dick4Dick 2004-2009' (Mystic, 2009) z teledyskami i remixami.

http://www.myspace.com/dick4dickKomentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Warszawa

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.