We Bring You Back The Sound @RR 23 with DATA3 & Visionobi

We Bring You Back The Sound @RR 23 with DATA3 & Visionobi

K4 / Kolumba 4

Grają: Data 3, Jay Raygun, SpecOne, NullPtr, Patocka, Andrew Bobson b2b Neruo Jin, Matt F

start: 2019-02-16 21:00
miejsce: K4 / Kolumba 4 Kolumba 4 Szczecin Polska
wstęp: 20 PLN
Drum n Bass
Pies drapał walentynki chodź na drum and bass!

DATA 3

Data 3 to trio producentów z małego miasteczka West Yorkshire, których połączyła pasja do muzyki. W skład grupy wchodzą Harry Bryson (z Pola&Bryson), Dan Hartley (MIDA) i Alex Kostyakov (Syrum). Chociaż rodzinne strony zostawili za sobą, to znajomość zaowocowała projektem który nieźle zamieszał sceną dnb.

Stylistycznie produkcje chłopaków to wykręcone mroczne rollery, z dawką liquidowego lukru i jedną zasadą: "it has to be rolling". Ciężko napewno było przejść obojętnie koło bootlegów Be True czy Up all Night które szturmem wzięły festiwale i chociaż zgryźliwi tetrycy mogą narzekać, że wolą oryginały, poziom produkcji i energia która bije od tych kawałków jest dośc wyjątkowa. Release możecie znależć na Souvent, Soul Trader, Addictive Behaviour, Skank and Bass, Drum and Bass Arena czy Flexout.MC Joe Raygun

Joe zbudował swoją karierę przez dekadę prowadząc w Southampton noc Raygun Youth, zapraszając znane nazwiska i łącząc ze sobą świat hip hopu, drum and bass'u and dubstep'u.

Stylowo Joe to half time'owy MC, który wciąż zajmuje się hip hopem i przenosi liryczną wartswę do drum and bassu. Rownież freestyle. Od wielu lat rezydent Outlook Festiwal, ale też Uprise Audio, Flexout Audio, Cuberfunk. Ostatnio zanotował swój pierwszy występ w Fabricu podczas Meatalheadz.

Joe to jeden z lirycznych gigantów sceny DnB.

plakatKomentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.