Muzyka
 
Girls Pover!

Girls Pover!

K4 / Kolumba 4

Grają: UHA UHA to coś, czego jeszcze nie było. Elektronika, wibrafon, wiolonczela i głos. Formuła jest – ze względu na skład – nieco koncertowa. Anka kreuje bit, a do tego Maria gra na wibrafonie, który w tej muzyce jest praktycznie niespotykany, a Julia gra na wiolonczeli i śpiewa, głównie po angielsku, a czasem w swoim własnym, wymyślonym języku. Cóż więcej można powiedzieć.. Ane - deep house https://www.facebook.com/ane.xlnt/?fref=ts Olah - jungle https://www.facebook.com/olahselecta/?fref=ts Littleliquidize aka Nano - dnb, beats and breaks https://www.facebook.com/LittleLiquidize-aka-Nano-136605029727329/?fref=ts Puf/GoodAunt - Tribal Trap, Old School Dubstep, Raggatek https://www.facebook.com/goodauntTTK/?fref=ts

start: 2017-03-24 22:00
miejsce: K4 / Kolumba 4 Kolumba 4 Szczecin Polska
wstęp: 15,00zł
Breaks
Deep house
Drum n Bass
Electro
Jak to śpiewała trzydzieści lat temu pewna panienka z rozwianym włosem i piskliwym głosikiem - dziewczyny chcą się tylko bawić. Okazuje się jednak, że paniom nie tylko zabawa w głowie. Wiele z nich ciężko pracuje, żeby przebić się w maskulinistycznym społeczeństwie do szerszego odbiorcy. Co prawda niewiele jest jeszcze spawaczek (choć biorąc pod uwagę spawaczki z Mirosławca, możemy obalić tę teorię), górniczek czy babeczek, które jeżdżą tirami. Pomimo tego w profesji didżejskiej pań jest coraz więcej. I nie mówimy tu o paniach, które wciskają play i tupią do "dziewczyńskiego plumkania". Mowa raczej o tych, które lubią zapach wosku, eksperymentują, zakładają zespoły grają ciężkie i bardzo energetyczne rzeczy, a w swoich setach przekazują maksimum emocji (bo przecież babki są emocjonalne z natury). Wiemy też jedno, baby mają moc i coraz więcej do powiedzenia na scenie (nie tylko) elektronicznej.

plakatKomentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Szczecin

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.