One Night In Sopot

One Night In Sopot

Sfinks700

Grają: Siasia, T A K A live, Abu Zeinah live, Pol-Tom Ecke Sport, Twin Prix, Bizzmo, Noisy, TILO

start: 2018-12-08 22:00
miejsce: Sfinks700 Aleja Franciszka Mamuszki 1 Sopot Polska
wstęp: 15/20
Techno
Zimno, coraz zimniej. Oddech zamarza, dusza tężeje, a Ty rozpaczliwie szukasz resztek ciepła. Nie pomaga rozkręcony kaloryfer, nie pomaga koc i ciepła kawa. Nie pomagają zdjęcia z wakacji, bo dobrze wiesz, że jest tylko jedna rzecz, która rozgrzeje Twoje ciemne serce. Tylko jedna rzecz, która sprawi, że zastygła krew znów ruszy się w żyłach, puls przyśpieszy i czerwone rumieńce pojawią się na policzkach. To muzyka, która znowu w tę jedną, jedyną noc rozbrzmi w Świątyni i nie da spokoju. Muzyka, która skruszy lody, przepędzi deszcz i porwie, jak ciepła fala. To One Night in Sopot.

Na głównej scenie nowicjusze cyklu, ale absolutnie nie nowicjusze techno. TAKA to producentka, która przebojem wdarła się na scenę, porywając setki akolitów elektroniki na takich festiwalach jak Audioriver. Zagra live act, który w niektórych kręgach przeszedł już do legendy. Techno na najwyższym poziomie.

Oprócz tego na głównej scenie zagra weteran katowickiej sceny – Siasia; lubujący się w ciężkich, mrocznych dźwiękach Abu Zeinah z materiałem live i nasze lokalne objawienie, prężnie działający i wyróżniający się doskonałą selekcją Pol-Tom Ecke Sport.

Fontanna to drum’n’bass w najczystszej postaci, czyli stara, trójmiejska ekipa fanatyków 175 BPM, czyli producent Bizzmo, wariat Tilo, Noisy i Twin Prix. Czyli szybciej, mocniej i bardziej agresywnie.

Zimno, coraz zimniej, ale znamy na to remedium. To One Night in Sopot.


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Sopot

Zdjęcia

Tiga @ Sfinks700

Tiga @ Sfinks700
25.10.2016

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.