NEUROSHOCK WITH AUDIO

NEUROSHOCK WITH AUDIO

Sfinks700

Grają: Audio, TBA

start: 2018-10-20 22:00
miejsce: Sfinks700 Aleja Franciszka Mamuszki 1 Sopot Polska
wstęp: przedsprzedaż: Biletomat.pl
Drum n Bass
Po sukcesie ostatniej imprezy z Mefjusem, Breaky Vibes nie zwalniają tempa i zapraszają na 3 edycję cyklu Neuroshock, która skupia się na cięższych odmianach drum&bassu. Po raz kolejny Trójmiejski kolektyw stanął na wysokości zadania i zaprosił artystę z prawdziwego TOP, który równie jak Black Sun Empire, Ed Rush czy Mefjus jest od wielu lat pożądany w naszym kraju. W sobotę, 20 października w klubie Sfinks700 wystąpi przedstawiciel RAM Records, niegdyś związany z legendarnym Virus Recordings, 1/2 duetu Killbox oraz jeden z prekursorów neurofunku- AUDIO!

Support wkrótce...

Audio w rzeczywistości nazywa się Gareth Greenall i jest brytyjskim dj i producentem. Aktualnie związany z RAM Records należącym do Andy C, jednak jest znany głównie z wydawnictw w legendarnym Virus Records.
Na scenie od blisko 20 lat, w wielu krajach uważany za legendę neurofunku i prawdziwego prekursora tego gatunku. Aktualnie wydaje w raz z Ed Rushem pod aliasem Killbox, a 8 czerwca wydali oni swój debiutancki album "Pleasure Palace".
O Breaky Vibes- BV to kolektyw z trójmiasta, który od blisko 4 lat zajmuję się organizacją eventów z muzyką drum&bass w całej Polsce. Dotychczas gościli takich artystów jak Mefjus, Pythius, Subtension, Rido, A Cray, Trilo. Pomysłodawcy cykli Breaky Night, Neuroshock oraz Drum&bass DJs Battle. Ich imprezy odbyły się już w większości miast Polski: Gdyni, Sopocie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Toruniu, Szczecinie. W skład zespołu wchodzi 6 djów i producentów- Detoxic, który reprezentuję Polskę w kraju i za granicą. Pierwszy polski zwycięzca dj contestu na największym festivalu dnb na świecie Let It Roll, a także zwycięzca konkursów na Audioriver 2014 czy iFestival w Gdansku. Noisy- współpracujący z agencją illegalbreaks. Na scenie od 16 roku życia, a zdążył już wystąpić z takimi gwiazdami jak Skrillex, Noisia, Black Sun Empire, Mefjus itp. Scythe, Jinx, Jakub Miernik, Ariel, Esba- również aktywni na senie jednak wciąż się uczący i pokonujący swoje bariery.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Sopot

Zdjęcia

Tiga @ Sfinks700

Tiga @ Sfinks700
25.10.2016

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.