Fort Romeau / art | werk party vol. 2

Fort Romeau / art | werk party vol. 2

Sfinks700

Grają: Fort Romeau, Vonda7, Vacos Malcolm

start: 2018-10-13 22:00
miejsce: Sfinks700 Aleja Franciszka Mamuszki 1 Sopot Polska
wstęp: 20/25
House
Techno
Zapraszamy na drugą edycję imprezy wytwórni art / werk records! Tym razem w legendarnym klubie Sfinks700 w Sopocie, 13-go października. Na naszych imprezach promujemy nie tylko dobrą muzykę, ale i również dobrą atmosferę - akceptacja, tolerancja i otwartość to słowa kluczowe naszych imprez.

Druga edycja promować będzie nową EP-kę “ VONDA7 - Pure Intentions”, która wyszła nakładem art | werk records na początku września. VONDA7, aka Sylwia Kubicka, pochodzi z Poznania, lecz na co dzień mieszka w Berlinie. Swoja muzykę wydaje w takich wytwórniach jak Last Night on Earth czy Kneaded Pains, jednak to właśnie autorski art | werk records to najbardziej ciekawa odsłona muzycznej strony Sylwii. Wytwórnia tak jak i imprezy łączyć będą muzyką instrumentalną z klubową.

Na drugiej edycji do składu dołączy Fort Romeau, wyjątkowy muzyk i DJ, który swoje produkcje wydał na takich labelach jak Ghostly International, Running Back, Live at Robert Johnson, Rush Hour czy na własnym labelu Cin Cin. Zanim rozpoczął karierę solową, był jednym z muzyków koncertującym z electro popowym projektem La Roux.

Swoim live-actem uraczą nas również Vacos Malcolm, którzy urzekli wszystkich podczas tegorocznego występu na Audioriver Festival.

Całości dopełnią: Tom Glass, Majakov, Ian Certain i Tomcat.


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Sopot

Zdjęcia

Tiga @ Sfinks700

Tiga @ Sfinks700
25.10.2016

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.