TAMA pres. Joana / T A K A (live)

TAMA pres. Joana / T A K A (live)

Tama

Grają: joana, taka

start: 2017-10-14 23:00
miejsce: Tama ul. Niezłomnych 2 Poznań Polska
wstęp: 20 PLN
Breaks
Chill out
Deep house
Drum n Bass
Za chwilę minie prawie miesiąc funkcjonowania Tamy w Izbie Rzemieślniczej, a dotychczas Joana, założycielka klubu, nie miała okazji w nim zagrać.
Zdecydowaliśmy, że trzeba naprawić to niedopatrzenie.
Planowaliśmy, aby JOANA zagrała w wersji ALL NIGHT LONG z lekkim wsparciem przyjaciół, ale nasze plany pokrzyżowała bardzo intersująca artystka, na którą trafiliśmy przypadkiem.
T A K A, bo o niej tu mowa, wyraża siebie za pomocą pełnych surowej energii oraz subtelnych melodii występów live. Proponowana przez nią muzyka czaruje, uwodzi i uzależnia, tworząc tym samym idealną harmonię pomiędzy twórcą, a słuchaczem. Jej ostatnie winylowe wydawnictwo z wytwórni LDNwht udowadnia, że należy do nowej fali polskich twórców muzyki elektronicznej.

Czeka Was tej nocy niesamowita mieszanka muzyczna. Mamy nadzieję, że zjawicie się licznie nie tylko po to, aby doskonale się bawić, ale też po to, by podzielić się z Joaną dobrą energią.

SUPPORT: TBA
TAX: 20 PLN na wejściu.


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Poznań

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.