Muzyka
 
TAMA pres. Acid Plant w/ DJ Rolando

TAMA pres. Acid Plant w/ DJ Rolando

Tama

Grają: DJ Rolando, Feelaz b2b Sin, Audiorotax

start: 2017-09-23 23:00
miejsce: Tama ul. Niezłomnych 2 Poznań Polska
wstęp: Przedsprzedaż Biletomat.pl
Deep house
Techno
DJ Rolando aka The Aztec Mystic to dla całego pokolenia klubowiczów postać wręcz mistyczna, a to oczywiście za sprawą numeru „Jaguar”, jednego z największych hitów w historii muzyki klubowej. Jednak Rolando to przede wszystkim wybitny DJ, który od połowy lat 90’ występuje regularnie w najważniejszych klubach świata. Nieśmiertelny utwór, grany ponad wszelkimi podziałami przez wszystkich największych DJ-ów z całą pewnością pomógł otworzyć niejedne drzwi, ale to właśnie wyjątkowemu stylowi mixowania na pograniczu techno i house Roland Rocha zawdzięcza to, że po tylu latach jest wciąż w grze!

Przez pierwsze lata działalności kojarzony był przede wszystkim jako członek założonego przez Mad Mike Banks’a kolektywu Submerge/Underground Resistance, ale od kiedy mieszka w Europie jest głównie związany z kolejną mekką techno - berlińskim klubem Berghain oraz należącym do niego labelem Ostgut Ton. Lista artystów, których remiksował na przestrzeni lat również świadczy o wielkim szacunku jakim niezmiennie cieszy się na scenie klubowej. Skudge, D’Julz, Ben Sims, Marcel Dettmann, Exium, Slam czy legendarny Kraftwerk pukali do drzwi DJ-a Rolando o reinterpretacje swoich utworów. Jesteśmy tym bardziej szczęśliwi, że udało nam się go zaprosić na premierowy występ w Polsce właśnie podczas inauguracji nowego cyklu odbywającego się w Tamie - Acid Plant! Support zapewnią winylowi wyjadacze Feelaz B2B Sin oraz Audiorotax.

SUPPORT:
Feelaz (Tama) B2B Sin (Tama)
audiorotax

TAX:
30 PLN (na wejściu)
20/25/30 PLN (przedsprzedaż)

https://www.biletomat.pl/imprezy/tama-pres-acid-plant-w-dj-rolando-5617/


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Poznań

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.