Pozdro Techno Sound System NYE Secret Location

Pozdro Techno Sound System NYE Secret Location

Poznań

Grają: Spectribe, Dtekk, PLEBS, Cosmaya, Zariush

start: 2018-12-31 21:00
miejsce: Poznań Poznań Polska
wstęp: przedsprzedaż: Biletomat.pl
Techno
Projekt LAB wraz z ekipą Up To Date Festival zapraszają na sylwestrową noc w miejscu, którego nie poznacie do chwili samego wydarzenia. Owiana tajemniczą przeszłością lokalizacja w samym centrum Poznania wraca na tę jedną noc. W jej centrum, po raz pierwszy w Poznaniu, stanie monumentalny Pozdro Techno Sound System, na którym zagrają: Dtekk, czyli człowiek instytucja, odpowiedzialny za Up To Date Festival; Spectribe, reprezentant wrocławskiego kolektywu SLAP; a także naukowcy-rezydenci Projekt LAB – PLEBS, Cosmaya i Zariush.

Wracając do formuły „secret location”, powracamy do samych korzeni, chcąc przypomnieć, wokół czego budowano naszą kulturę muzyczną.

PLUR – Peace, Love, Unity, Respect (Pokój, Miłość, Wspólnota i Szacunek) – to cztery proste wartości, które nawet przez chwilę
nie straciły swojej aktualności. To spuścizna, o której przy natłoku kolejnych muzycznych imprez rzadko kiedy jeszcze się pamięta – imprez, podczas których trudno odczuć esencję tego niezwykłego zjawiska, zaś samo słuchanie i przeżywanie muzyki schodzi na dalszy plan.

Informacja, gdzie należy kierować się tej ostatniej nocy 2018 roku zostanie ujawniona 31 grudnia. Co będzie dalej? Przekonają się o tym właściciele biletów…


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Poznań

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.