Out of Sync #4: TSR Live X Axel Sohns X Lusinda

Out of Sync #4: TSR Live X Axel Sohns X Lusinda

Projekt LAB

Grają: Main: ♫TSR [TSR / Don't / Mindcut / Sweden] ♫Axel Sohns [Mindcut / Slidebar / Germany] ♫Lusinda [Koollondon / Bitch Please / Victim / United Kingdom] ♫Feelaz [Vinylgate] ♫Warsaw Torture Boyz *Prizm Live *Marcin Markowski vs. Shocka Second: ♫Saxo [Oyabun] ♫Blackbeard [Hello Techno/ Obiekt / Zielona Góra] ♫Hengsle [BLCSKTR / Stary Sącz] ♫Przemek Szyndler [Szczecin] ♫ MTWentz [WTB]

start: 2017-03-03 22:00
miejsce: Projekt LAB Grochowe Łąki 5 Poznań Polska
wstęp: 20
Chill out
Deep house
Electro
Electronic
Out of Sync #4

Kolejna edycja Out of Sync w końcu nadeszła. Tęskniliście? Jak zawsze staramy się zapraszać na te imprezy artystów którzy może do popularnych w PL nie należą, ale prezentują bardzo wysoki poziom i posiadają duże doświadczenie w tym co robią. Dlatego też na tą edycję zebraliśmy wybuchowy zestaw. Zacznijmy od Transexual Swiss Rebels / TSR– (istnieją 20 lat!) ten szwedzki duet zagra szalonego live acta, przygotowanego specjalnie na tą imprezę. Fani starych gier atari i commodore, co nie trudno usłyszeć w ich muzyce, właściciele małego labelu o nazwie TSR, uczestnicy niezliczonej ilości projektów muzycznych, które bardzo ciężko teraz wymienić, możliwe że już sami nie pamiętają ile ich było lub jest. W każdym razie, nie prezentują lekkiej odmiany techno, raczej ciężką i zwariowaną. Jeżeli nie słyszeliście ich na żywo, to warto nadrobić zaległości. Kroku dotrzyma im Axel Sohns, właściciel labelu Mindcut i Slidebar, który regularnie wydaje płyty z wyselekcjonowaną elektroniką. No i jeszcze aktywistka muzyczna, kobieta instytucja dj Lusinda, która zapewni niezłego kopa i energii!
Mamy nadzieję że zachęcać więcej nie trzeba, tym bardziej że TSR praktycznie live actow nie grywają, ale nam udało się ich namówić.

DJ Lusinda, United Kingdom.
Brytyjska djka, zaangażowana w przemysł muzyczny od ostatnich 16 lat, pracuje między innymi w Jazz FM, Hed Kandi, Alexandra Palace. Lusinda jest bardzo aktywna na scenie londyńskiej, organizuje własne imprezy, wydarzenia kulturalne oraz prowadzi swój własny label GRUFF RECORDS.
W swoich setach koncentruje się na mocniejszych brzmieniach, ciężkich basach i breakach. Jest niesamowicie interesującą artystką. W 2013 roku rozpoczęła nową serię imprez w Niemczech, a także miała okazję grać na festiwalach BOOMTOWN, FUSION,GLASTONBURY. Ponieważ Lusinda nudy nie lubi, w 2016 wystartowała ze swoją własną agencją – Minatour Events, od tamtego czasu agencja zdążyła zorganizować już ok 800 eventów nie tylko muzycznych ale również teatralnych lub wspierających sztukę. Pasja nie pozwala stać w miejscu więc Lusinda wraz z The Ragga Twins i MY Bad Sister stworzyły żeński performansowy kolektyw BITCH PLEASE. Lusinda regularnie prowadzi audycje na falach radia KoolLondon. Jak sami widzicie, warto przyjść i zobaczyć ją w akcji.

Axel Sohns ,Wiesbaden,Germany
Właściciel wytwórni : Mindcut, Kitty Corner, Slidebar i Suspect Music na których pojawili się już tacy artyści jak: Neil Landstrumm, Cristian Vogel, Si Begg, Luke’s Anger, Joe Farr, Myler, Little Nobody, Tobias Schmidt, Dave Tarrida, Bleaching Agent, Paul Birken, Kamikaze Space Programme, Ansome, Jerome Hill, TSR
Jego muzyczna pasja do elektroniki sprawia że jest bardzo aktywny na scenie techno, w 2013 uruchamiając label Mindcut chciał powrócić do tzw. „korzeni” tym samym zweryfikować scenę.
To dopiero początek wytwórni Mindcut a już zostało wydanych 10 epek! Najnowsze wydawnictwo to Keepsakes - Man Rants On E EP incl. Ayarcana Remix.
Mindcut wspierany jest przez takie gwiazdy jak : Ben Sims, Dave Clarke, Rebekah, Truss, Perc, Sunil Sharpe, Ansome, Dave Tarrida, JoeFarr, Bleaching Agent, Paul Mac, Myler & Kamikaze Space Programme.

Main
♫TSR [TSR / Don't / Mindcut / Sweden]
http://ottotsr.com/
https://www.discogs.com/artist/24725-TSR
https://www.discogs.com/label/87015-TSR

♫Axel Sohns [Mindcut / Slidebar / Germany]
https://web.facebook.com/mindcutmusic/
https://web.facebook.com/axelsohns.official/

♫Lusinda [Koollondon / Bitch Please / Victim / United Kingdom]
https://www.discogs.com/label/17124-Victim
https://web.facebook.com/bpleaseuk/

♫Feelaz [Vinylgate]
https://web.facebook.com/djfeelaz/
https://web.facebook.com/vinylgate.recordstore/

♫Warsaw Torture Boyz
*Prizm Live
*Marcin Markowski vs. Shocka
https://web.facebook.com/wtbpl/
https://soundcloud.com/wtbpodcast


Second:

♫Saxo [Oyabun]
https://web.facebook.com/SaxoTechno/
https://web.facebook.com/Oyabun.inc/

♫Blackbeard [Hello Techno/ Obiekt / Zielona Góra]
https://web.facebook.com/hell0techno/
https://web.facebook.com/ObiektKlub/

♫Hengsle [BLCSKTR / Stary Sącz]
https://web.facebook.com/ThomasHengsle/
https://web.facebook.com/BLCKSTR-1271941676157310/

♫Przemek Szyndler [Szczecin]

♫ MTWentz [WTB]
https://web.facebook.com/wtbpl/
https://soundcloud.com/wtbpodcast

Entry: 20 PLN

BÓG JEST W TECHNO
muno.pl
Clubbing.pl

plakatKomentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Poznań

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.