Muzyka
 
Dungeon Beats 008 feat. Deep, Dark & Dangerous

Dungeon Beats 008 feat. Deep, Dark & Dangerous

Projekt LAB

Grają: TRUTH (Deep, Dark & Dangerous / DEEP MEDi/ Tempa / Disciple), Kloudmen (Deep, Dark & Dangerous / Encrypted Audio), Khiva (Deep, Dark & Dangerous / Subtle FM), Hitman (Lucysfear), NSA, Impakt (DrumObsession/ Technokracja), Zboro (Projekt Lab/ Deepness), Pockerfield (TAMA), Rhoman. (Être Kolektiv)

start: 2017-09-15 23:00
miejsce: Projekt LAB Grochowe Łąki 5 Poznań Polska
wstęp: 10 / 20 PLN
Dubstep
Techno
Zbliża się wrzesień, czas w którym brać studencka (i nie tylko) zaczyna wracać do akademików (i nie tylko). Wypoczęci i gotowi laboranci (oraz obiekty badawcze) już zacierają rączki, gotowi do kolejnych eksperymentów w naszej ulubionej placówce. Z tej okazji stwierdziliśmy, że nie ma sensu czekać aż całą energię zmarnujecie na naukę i przygotowania do zimowego letargu. NSA i Lucysfear nie daje sobie odsapnąć po wakacyjnej edycji i już szykuje dla was coś serio niezwykłego: DDD Takeover!


Deep, Dark & Dangerous to coś więcej niż kolejna z tak licznie powstających ostatnio wytwórni; to żywy dowód na to, że to co dobre w głębokim podziemnym brzmieniu ciągle przed nami. To środkowy palec wymierzony we wszystkich którzy twierdzą, że coś umarło, tylko dlatego, że nie mieli dość serca, by dalej w to brnąć. To oaza, w której podopieczni Andre i Tristama (legendarny TRUTH) mogą rozwijać swoje talenty i dostarczać nam niskie częstotliwości, które przenikają ciało i masują dusze. Dom dla takich artystów jak LSN, Kloudmen, Taiko czy Leon Switch.

Come, meditate on the future of Bass Music.

plakatKomentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Poznań

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.