Muzyka
 
Dungeon Beats 006 feat. J:Kenzo

Dungeon Beats 006 feat. J:Kenzo

Projekt LAB

Grają: J:Kenzo Grabadub K.O CrissNSA Ewski Gastro Entire Hitman Michał Gutkowski Theo Kojak MRTN rhoman. Zboro

start: 2017-03-04 23:00
miejsce: Projekt LAB Grochowe Łąki 5 Poznań Polska
wstęp: 15/25 PLN
Breaks
Deep house
Drum n Bass
Dubstep
Start: 23:00
Tax: 15 PLN (do północy) / 25 PLN

L I N E U P

MAIN

J:KENZO [ Artikal Music UK / Tempa / Exit Records UK / 31 Recordings / Rinse.FM ]
Grabadub [ New Bass Order ]
K.O [ Poznań ]
CrissNSA [ NSA / Come Meditate ]
Ewski [ NSA ]
Gastro [ NSA ]
Entire [ NSA / Come Meditate ]
Hitman [ Lucysfear ]

BAR
Michał Gutowski [ Be Kolektiv / Polish Rave Order]
Theo Kojak [ Be Kolektiv ]
MRTN [ Play !t Loud ]
rhoman. [ Être Kolektiv ]
Zboro [ Projekt Lab / Techniküm / Deepness ]

Marzec to miesiąc w którym cykl Dungeon Beats obchodzi swoje urodziny. Rok temu z tej okazji przyszykowaliśmy dla was podwójny booking z Leon Switch i Nomine.
Nie lubimy się powtarzać, szczególnie gdy wprawia to w banał, ale jak tutaj nie wspomnieć o stale podbijanej poprzeczce skoro...
Headlinerem 6., pełnej edycji Dungeon Beats jest J:KENZO!
Jay Fairbrass to pochodzący z hrabstwa Kent uznany w całym bassowym półświatku DJ, producent oraz host radiowy stacji RINSE.FM.
Jest to postać o statusie żywej legendy muzyki undergroundowej, jeden z ojców chrzestnych odpowiedzialnych za odrodzenie się stylu który wielu nazywa "dungeon". Autor wielu bangerów które czwartego marca rozwalą labowy mainstage.
Jego pierwsze releasy pochodzą z 2008 roku, labeli takich jak DUB POLICE, czy 2nd DROP.
W 2011 roku wydaje swój pierwszy winylowy release w wytwórni TEMPA, za pośrednictwem której już rok później przejmuje londyńskie undergroundowe chartsy, debiutując swoim albumem długogrającym "J:Kenzo".
Była to swoista odpowiedź na cukierkowe wiertarki zalewające internet oraz telewizje. Odpowiedź pełna brudu londyńskich kamienic, upiornych melodii oraz twardych beatów.
Od tamtej pory o Jay'u jest coraz głośniej z uwagi na jego wszechstronność w selekcji, nie boi sie bowiem łamać schematy dj-setów, miesza dubstep z jungle/dnb lub techno.
Jego zaangażowanie w scenę staje się coraz silniejsze za sprawą autorskiej audycji radiowej w RINSE.FM, gdzie obok Daniela Lockharta, aka DJ Youngsta, zwiedza zakamarki muzyki undergroundowej w tempie 140 i 170.
W 2012 roku Fairbrass zakłada własną wytwórnie płytowa o nazwie Artikal Music UK, w której swoje materiały wydają tacy giganci muzyki bassowej jak TRUTH, SLEEPER, KILLAWATT czy THELEM.
J:Kenzo zwiedził już cały świat, w tym Polskę w 2012 roku w Katowicach. W internecie można natrafić na tuziny audycji radiowych z Rinse.FM, djset w GetDarkerTV oraz Boiler Room.
Prosimy naładować swoje gunfingery ;).
NSA oraz Lucysfear to grupa zaprzyjaźnionych pasjonatów, uparcie wierzących w siłę tempa 140 oraz ciężkiego bassu. Część tej grupy (Entire oraz CrissNSA) zaangażowani są w projekt Come Meditate, który rozszerza swe horyzonty na eksperymentalną muzykę drum and bass.
NSA to także ludzie stojący za cotygodniowymi audycjami internetowymi na platformie MIXLR. Audycje które są podróżą przez kosmos, zaświaty, oraz nawiedzone strychy. Uzupełnieniem działalności NSA jest duet producencko-wizualny Lucysfear, nierozerwalna część składu Dungeon Beats.
Szeregi głównej sceny zasilą na dodatek dwie bass-głowy poznańskiego dubstepu - jedną z nich jest sam szef New Bass Order - Grabadub - czyli osoba która z uporem już od najwcześniejszych lat poznańskiej sceny bassowej tworzyła soundsystemowy kolektyw DUBSIDE, będący trzonem dla kierunku, który dany jest nam do dziś kontynuować.
Druga osoba jest K.O - znana dla większości zainteresowanych naszym cyklem DJ'ka, która od zeszłego roku robi spore zamieszanie na poznańskiej scenie bassowej. Ceniona za wielkie zaangażowanie oraz wyjątkowo dokładnie dobraną selekcję, którą zawdzięcza niespotykanej, wnikliwej znajomości wielu lokalnych scen i grup producenckich z całego świata. Ciągły progres techniczny uzupełnia poszerzaniem dotychczasowej selekcji mrocznych, piwnicznych produkcji o wykręcone, połamane i dub'owe nowości z takich labeli jak Crucial czy Encrypted.


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Poznań

Zdjęcia

zobacz wszystkie zdjęcia

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.