AREK Nameday Party: Weska • lista fb free do północy

AREK Nameday Party: Weska • lista fb free do północy

Tama

Grają: Weska Thomas Palec SIM.ON

start: 2019-01-12 23:00
miejsce: Tama ul. Niezłomnych 2 Poznań Polska
wstęp: 20 PLN
Deep house
Tech House
Techno
Arek, jeden z właścicieli Tamy, zaprasza na swoją imieninową imprezkę! Wpadnijcie wypić jego zdrowie!

"Skoro moje urodziny wypadają w okresie letnim, gdy TAMA ma wakacyjną przerwę, to mimo tego, że nie obchodzę imienin tym razem robię wyjątek. Dlatego zaprosiłem gościa, który trafił do nas dzięki Kevinowi De Vries i pozostawił po sobie tak dobre wspomnienia, że wraca jako headliner i zagra minimum 3 godziny." - Arek

Weska to DJ i producent, najbardziej znany ze swoich świetnie skrojonych na potrzeby klubowych parkietów dynamicznych techno produkcji. W swojej twórczości bywa czasem melodyjny, czasem mroczny, ale zawsze jego wizja konsekwentnie przekładała się na wyraźną witalność, która uderza słuchaczów z ogromną energią. Urodzony w Toronto, a obecnie mieszkający w Berlinie Weska, ma silne wsparcie ze strony takich osób jak Adam Beyer, Christian Smith i Eric Prydz. Ściśle współpracował z Coyu i Pleasurekraft, grał w Creamfields UK, a latem 2017 r. był rezydentem w Hi Ibiza.


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Poznań

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.