Acid Plant pres. 10 years of Killekill with The Mover live!

Acid Plant pres. 10 years of Killekill with The Mover live!

Tama

Grają: The Mover Live, DJ Flush, Sebastian Kökow, Feelaz

start: 2018-12-07 23:00
miejsce: Tama ul. Niezłomnych 2 Poznań Polska
wstęp: tba
Techno
7 grudnia Acid Plant zaprasza na wyjątkowe wydarzenie jakim niewątpliwie będzie jedyny w naszym kraju przystanek podczas trasy 10 years Killekill... Po Berlinie, Londynie, Amsterdamie i wielu innych miastach Europy czas na Poznań!


Gdy latem 2008 roku DJ Flush, znudzony schematycznym brzmieniem, proponowanym przez większość imprez berlińskich, rozpoczął swój cotygodniowy środowy cykl w Berghain Kantine, zapewne sam nie mógł przewidzieć jak rozwinie się Killekill na przestrzeni 10 lat.

Dziś Killekill ma na koncie kilkaset imprez i kilkadziesiąt wyjątkowych wydawnictw rozsianych po swoich sublabelach (Boidae, Death By Rainbow, Killekill House Trax, Vanta Series), zrzeszonych pod parasolem matczynej wytwórni. Kariery tak znamienitych postaci jak Lakker/Eomac, Cassegrain & TIN MAN, UMWELT czy The Mover niewątpliwie nabierały tempa za sprawą współpracy z Killekill. Organizowany przez nich Krake Festival w czasie 9 lat istnienia wrósł na stałe w tkankę berlińskiego programu festiwalowego i cieszy się co raz większą rzeszą oddanych fanów.

Wszystkie te projekty scala przede wszystkim jedno - wyjątkowe podejście do muzyki. Nie zważając na trendy Killekill podąża własną wytyczoną ścieżką, a artyści z nią związani, mimo niespotykanej w większości
wytwórni różnorodności artystycznej, scala właśnie wspólny etos muzyczny i rodzinna atmosfera. 7 grudnia czeka nas wyjątkowa noc w klubie Tama - gwoździem programu będzie legendarny Marc Acardipane aka The Mover live!

Wydany przez niego w 1990 roku jako Mescalinum United utwór "We Have Arrived" na stałe wpisał się w kroniki elektroniki i doczekał się remixu samego Aphex Twina. Z kolei tegoroczny album "Undetected Act From The Gloom Chamber" był grany na okrągło przez największe postaci dzisiejszej sceny, od Heleny Hauff, po Ben Klocka czy Ninę Kraviz, a występy Mover'a w sezonie festiwalowym (m.in. dwa przystanki w Polsce - Up To Date Festival & Unsound) udowodniły, że mimo 30 letniego stażu i setek wydanych płyt pod różnymi pseudonimami, jest w wyjątkowej formie i wciąż rozwija własny, nie podrabialny styl.

Za deckami tej nocy uświadczycie 3 djów związanych od lat z Killekill... Przede wszystkim DJ Flush, główny prowodyr
trwającego od 10 lat zamieszania pod nazwą Killekill. Sebastian Kökow, znany nie tylko ze swoich fachowych setów podczas imprez Killekill ale przede wszystkim jako 1/2 zajebistego duetu artystów video The29nov Films. Oraz Feelaz, rezydent Tamy który również kilkukrotnie miał okazję grać na imprezach Killekill/Krake. Wisienką na torcie będzie oprawa
wizualna, o którą zadbają wspomniani już The29nov Films! Znany ze swych wyjątkowych produkcji duet, zabierze was do swojego video świata.


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Poznań

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.