Pogotowie Techno // Acid Overdose. [9999999999 LIVE]

Pogotowie Techno // Acid Overdose. [9999999999 LIVE]

Hidden Event Zone

Grają: 999999999 live, OTHK live, Terstin, Expected Gates, RTMTS

start: 2019-03-02 22:00
miejsce: Hidden Event Zone pl. Komuny Paryskiej 6 Łódź Polska
wstęp: 25 - 35 PLN
Techno
Chyba już wspominaliśmy, to nie będzie spacerek… To będzie najkwaśniejsza noc w roku. Noc podczas, której żrące dźwięki Acid Techno, przenikną do Waszych umysłów, a zakwaszenie organizmu osiągnie poziom, który potocznie nazywany jest “przedawkowaniem”.

„OVERDOSE.” to cykl imprez, który zmieni oblicze łódzkiej sceny Techno. Wierzymy w potencjał naszego miasta i dlatego Pogotowie Techno wchodzi na nowy, wyższy poziom organizacji undergroundowych eventów. Na pierwszą edycję - ACID OVERDOSE. zaprosiliśmy znakomitych artystów, a wśród nich, bezapelacyjnie, crème de la crème Acid Techno, czyli słynne “dziewiątki”. Wielu z Was miało okazję ich poznać z energetycznych LIVE setów, które na całym świecie otwierają coraz to szersze przestrzenie świadomości elektronicznych dźwięków. Kolejnymi z zaproszonych gości jest odkrycie minionego roku, czyli duet OTHK z Sopotu, który spektakularnie zaznacza obecność na polskiej scenie DJ-skiej swoimi LIVE setami granymi na modularach – istny ogień!
Następnymi gośćmi będą reprezentanci ekipy Revive, czyli: Terstin i RTMTS a dopełnieniem line-upu marcowego przedawkowania będzie nasz lokalny, łódzki duet: Expected Gates.

Impreza odbędzie się w nowym dla świata Techno miejscu: Hidden Event Zone - dużej industrialnej przestrzeni, specjalnie przygotowanej pod kątem oświetlenia i wystroju, tak aby każdy doświadczył klimatu tego miejsca.
Zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży, gdyż ilość miejsc jest ograniczona a dodatkowo, zakupione wcześniej bilety gwarantują wejście bez kolejki, okazjonalny gadżet i… co jeszcze, dowiecie się niebawem ;)

Line up:
- 999999999 live
- OTHK live
- Expected Gates
- Terstin
- RTMTS

tax: 25 - 35 zł - przedsprzedaż na:
Biletomat.pl - bilety online - https://goo.gl/1CpeXi


Komentarze

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Bądź częścią imprezy i podziel się muzyką!
Co chciałbyś usłyszeć na tej imprezie?
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Polecamy: Łódź

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.